The Strain (Agresivní virus)
86/100 - 196×

The Strain(Agresivní virus)

V New Yorku se rozšíří smrtelná nákaza, kterou musí epidemiolog, starý lovec upírů a pár dalších přeživších semknutých ve skupině zastavit dříve, než bude pozdě. Dříve, než starobylá legenda ovládne svět. Dříve, než se zhoubná kmen rozšíří po celém světě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FX | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
David Bradley (Abraham Setrakian), Corey Stoll (Ephraim Goodweather), Kevin Durand (Vasiliy Fet), Richard Sammel (Thomas Eichhorst), Mía Maestro (Nora Martinez), Jonathan Hyde (Eldritch Palmer), Miguel Gomez (Augustin "Gus" Elizalde), Jack Kesy (Gabriel Bolivar), Natalie Brown (Kelly Goodweather), Max Charles (Zack Goodweather), Sean Astin (Jim Kent), Rupert Penry-Jones (Quinlan), Joaquín Cosío (Angel Guzman Hurtado), Ruta Gedmintas (Dutch Velders), Samantha Mathis (Justine Feraldo)

Jim Kent

Jim Kent

Jim Kent je pracovník Centra pro kontrolu nemocí, přesněji člen týmu Kanárek, kde funguje jako technický odborník. Spolupracuje s Dr. Ephraimem Goodweatherem a Dr. Norou Martinezovou, s nimiž také vyšetřuje nejprve „vyhaslé letadlo“ a později nákazu.

Sezóny 1
2014 - 2014

Kentův příběh 1. série

Jim Kent je jeden z členů týmů Kanárek, kde pracuje jako technický odborník. Jeho kolegy jsou Dr. Ephraim Goodweather a Dr. Nora Martinezová. Všichni tři spolu vyšetřují „vyhaslé letadlo“ a později společně pokračují i v „pronásledování“ zhoubného kmene. Nedlouho poté však Ephraim zjišťuje, že Jim pracuje pro Eldritche Palmera, kterému pomohl k rozšíření nákazy, respektive slepě následoval jím zadané úkoly, aniž by věděl, k čemu napomáhá.

Jim se s Palmerem zapletl již dříve, a to poroto, že potřeboval peníze a kontakty, aby mohl své ženě s rakovinou pomoci k potřebné léčbě. Při své „bokovce“ se mimo jiné setkává i s Augustinem ‚Gusem‘ Elizaldeem, který se později stane členem Setrakianova tý­mu.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Dobrý herec, ale postava mi opravdu nijak k srdci nepřirostla.

31.3.2019 | 14:15:02
Keilar

skoda ho, taky chudacik, ale bojoval statocne do konca a potom co pochopil aku blbost urobil, tak kopal za nas tim, takze si nezasluzi uplne najnizsie hodnotenie. Ale za jeho postavou som neplakala.

8.4.2016 | 16:18:10
Kothy

Uz to ma za sebou…

24.8.2015 | 19:16:51
Red Viper

Nooo taková zbytečná postava trochu :I

1.9.2014 | 22:35:05
kutas

100% a to jenom že ho znám z Pána prstenů

11.8.2014 | 22:05:33

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Svět se změnil

Svět se změnil

Reklama

Citáty

Citáty

Sledujte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama