The Strain (Agresivní virus) Jim Kent

Jim Kent

Jim Kent

Jim Kent je pracovník Centra pro kontrolu nemocí, přesněji člen týmu Kanárek, kde funguje jako technický odborník. Spolupracuje s Dr. Ephraimem Goodweatherem a Dr. Norou Martinezovou, s nimiž také vyšetřuje nejprve „vyhaslé letadlo“ a později nákazu.

Sezóny 1
2014 - 2014

Kentův příběh 1. série

Jim Kent je jeden z členů týmů Kanárek, kde pracuje jako technický odborník. Jeho kolegy jsou Dr. Ephraim Goodweather a Dr. Nora Martinezová. Všichni tři spolu vyšetřují „vyhaslé letadlo“ a později společně pokračují i v „pronásledování“ zhoubného kmene. Nedlouho poté však Ephraim zjišťuje, že Jim pracuje pro Eldritche Palmera, kterému pomohl k rozšíření nákazy, respektive slepě následoval jím zadané úkoly, aniž by věděl, k čemu napomáhá.

Jim se s Palmerem zapletl již dříve, a to poroto, že potřeboval peníze a kontakty, aby mohl své ženě s rakovinou pomoci k potřebné léčbě. Při své „bokovce“ se mimo jiné setkává i s Augustinem ‚Gusem‘ Elizaldeem, který se později stane členem Setrakianova tý­mu.


(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Dobrý herec, ale postava mi opravdu nijak k srdci nepřirostla.

31.3.2019 | 14:15:02
Keilar

skoda ho, taky chudacik, ale bojoval statocne do konca a potom co pochopil aku blbost urobil, tak kopal za nas tim, takze si nezasluzi uplne najnizsie hodnotenie. Ale za jeho postavou som neplakala.

8.4.2016 | 16:18:10
Kothy

Uz to ma za sebou…

24.8.2015 | 19:16:51
Red Viper

Nooo taková zbytečná postava trochu :I

1.9.2014 | 22:35:05
kutas

100% a to jenom že ho znám z Pána prstenů

11.8.2014 | 22:05:33

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Svět se změnil

Svět se změnil

Reklama

Citáty

Citáty

Reklama

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Last Stand

cz100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E09 HDTV x264 FLEET

Sledujte si nás