The Strain (Agresivní virus) Dutch Velders

Dutch Velders

Dutch Velders

Dutch je počítačová hackerka, která původně pracuje pro Palmera a pomůže mu odříznout New York od sítě. Pak se ale její názor změní a začne pomáhat skupince těch „dobrých“.

Sezóny 4
2014 - 2017

Dutch se setkává se Setrakianem a ostatními v malém obchodě, kde je napadnou upíři. Zatímco její spolubydlící Nikki uteče a nechá Dutch napospas upírům, rozhodne se Dutch bojovat a přidat se ke skupince lovců strigoiů.

V Setrakianově zastavárně se přizná, že to ona nechala spadnout internet a odřízla tak New York od zbytku světa. Zároveň ale dodává, že se to dá zvrátit. Pomůže pak doktoru Goodweathrovi do světa poslat krátké video, které informuje o upíří nákaze.


Dutch prožije krátký románek s Fetem, ale když objeví Nikki živou, vrací se k ní.

Dutch zatkne podplacená policie, protože dříve napadla Palmera a Eichhorst ji odvleče do úkrytu, aby se na ní krmil. Naštěstí ji včas zachrání Fet.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nebyla to nějak špatná postava, ale jako žena se mi fakt nelíbí a scény, ve kterých byla zrovna ona tou hlavní postavou, mě vážně nudily (hlavně ve 3. řadě v té „porodnici“).

31.3.2019 | 14:31:33
pidalin

Tak tohle fakt nemusim, když do seriálu (musej splnit kvóty) nacpou ženskou co si prostě nedokáže vybrat jestli je lezba, nebo hetero, tak to nedělá dobrotu.

20.9.2016 | 1:18:01

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Reklama

Svět se změnil

Svět se změnil

Citáty

Citáty

Reklama

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Last Stand

cz100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E09 HDTV x264 FLEET

Sledujte si nás