The Strain (Agresivní virus)
86/100 - 196×

The Strain(Agresivní virus)

V New Yorku se rozšíří smrtelná nákaza, kterou musí epidemiolog, starý lovec upírů a pár dalších přeživších semknutých ve skupině zastavit dříve, než bude pozdě. Dříve, než starobylá legenda ovládne svět. Dříve, než se zhoubná kmen rozšíří po celém světě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FX | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
David Bradley (Abraham Setrakian), Corey Stoll (Ephraim Goodweather), Kevin Durand (Vasiliy Fet), Richard Sammel (Thomas Eichhorst), Mía Maestro (Nora Martinez), Jonathan Hyde (Eldritch Palmer), Miguel Gomez (Augustin "Gus" Elizalde), Jack Kesy (Gabriel Bolivar), Natalie Brown (Kelly Goodweather), Max Charles (Zack Goodweather), Sean Astin (Jim Kent), Rupert Penry-Jones (Quinlan), Joaquín Cosío (Angel Guzman Hurtado), Ruta Gedmintas (Dutch Velders), Samantha Mathis (Justine Feraldo)

Dutch Velders

Dutch Velders

Dutch je počítačová hackerka, která původně pracuje pro Palmera a pomůže mu odříznout New York od sítě. Pak se ale její názor změní a začne pomáhat skupince těch „dobrých“.

Sezóny 4
2014 - 2017

Dutch se setkává se Setrakianem a ostatními v malém obchodě, kde je napadnou upíři. Zatímco její spolubydlící Nikki uteče a nechá Dutch napospas upírům, rozhodne se Dutch bojovat a přidat se ke skupince lovců strigoiů.

V Setrakianově zastavárně se přizná, že to ona nechala spadnout internet a odřízla tak New York od zbytku světa. Zároveň ale dodává, že se to dá zvrátit. Pomůže pak doktoru Goodweathrovi do světa poslat krátké video, které informuje o upíří nákaze.

Dutch prožije krátký románek s Fetem, ale když objeví Nikki živou, vrací se k ní.

Dutch zatkne podplacená policie, protože dříve napadla Palmera a Eichhorst ji odvleče do úkrytu, aby se na ní krmil. Naštěstí ji včas zachrání Fet.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Nebyla to nějak špatná postava, ale jako žena se mi fakt nelíbí a scény, ve kterých byla zrovna ona tou hlavní postavou, mě vážně nudily (hlavně ve 3. řadě v té „porodnici“).

31.3.2019 | 14:31:33
pidalin

Tak tohle fakt nemusim, když do seriálu (musej splnit kvóty) nacpou ženskou co si prostě nedokáže vybrat jestli je lezba, nebo hetero, tak to nedělá dobrotu.

20.9.2016 | 1:18:01

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Svět se změnil

Svět se změnil

Reklama

Citáty

Citáty

Sledujte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama