The Strain (Agresivní virus)
86/100 - 195×

The Strain(Agresivní virus)

V New Yorku se rozšíří smrtelná nákaza, kterou musí epidemiolog, starý lovec upírů a pár dalších přeživších semknutých ve skupině zastavit dříve, než bude pozdě. Dříve, než starobylá legenda ovládne svět. Dříve, než se zhoubná kmen rozšíří po celém světě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FX | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
David Bradley (Abraham Setrakian), Corey Stoll (Ephraim Goodweather), Kevin Durand (Vasiliy Fet), Richard Sammel (Thomas Eichhorst), Mía Maestro (Nora Martinez), Jonathan Hyde (Eldritch Palmer), Miguel Gomez (Augustin "Gus" Elizalde), Jack Kesy (Gabriel Bolivar), Natalie Brown (Kelly Goodweather), Max Charles (Zack Goodweather), Sean Astin (Jim Kent), Rupert Penry-Jones (Quinlan), Joaquín Cosío (Angel Guzman Hurtado), Ruta Gedmintas (Dutch Velders), Samantha Mathis (Justine Feraldo)

Nora Martinez

Nora Martinez

Dr. Nora Martinezová je členem týmu Kanárek, kde je odbornicí na biologické hrozby. Je taktéž kolegyně Dr. Ephraima Goodweathera, s nímž jistou dobu také udržovala blízký vztah.

Sezóny 2
2014 - 2015

Nořin příběh 1. série

Dr. Nora Martinezová pracuje v Centru pro kontrolu nemocí v týmu Kanárek, je tedy kolegyní Jima Kenta a Ephraima Goodweathera, s nímž jistou dobu udržovala i blízký vztah. Společně s oběma kolegy je přivolána k „vyhaslému letadlu“, které společně prošetřují, následně jdou s Ephraimem po stopách nákazy.

Na této cestě se oba setkávají se záhadným majitelem zastavárny Abrahamem Setrakianem, s nímž se Ephraim vydává do boje proti strigoiům. Nora to však zpočátku nemůže unést a tak se od týmu odděluje. Po době však pozná, že není jiné cesty a tak se přidává do Setrakianova týmu, kde společně s ostatními členy bojuje proti zhoubnému kmeni a ve výsledku i proti Mistrovi. Jako jediná z členů týmů s sebou má i svou matku.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Já jí měl rád, kromě toho že se mi celkem líbí :-D je (byla) jedinej zbytek lidskosti v našem týmu, což ale nemohlo dopadnout dobře. Často je otravná, ale rozhodně míň než ta blondýna.

20.9.2016 | 1:12:42
Keilar

Tak neviem, taka nemastna neslana spolu s doktorom, ti dvaja sa fakt ako kolegovia hodia, dost podobni vo vela veiach najma charakterovo – len ta jej smrt ma prekvapila, ale moc mi za nou nie je luto, ono by to chcelo nejaku ovela lepsiu zensku nahradu do nasho timu, nech to tam ti chlapci nemaju take puste :)

8.4.2016 | 16:10:48
Panic Moon

Štve mě ta její ubrečenost, pro mě naprosto otravná postava, takhle mi dlouho na nervy žádný charakter nelezl :D

18.9.2014 | 9:43:36
Kjuk8

absolutně nesympatická jak herečka tak postava

13.9.2014 | 14:49:00
mrjablko

od prvního dílu nesympatická

8.9.2014 | 22:36:49
Kothy

Celkem kocka :)

24.7.2014 | 22:21:55

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Svět se změnil

Svět se změnil

Reklama

Citáty

Citáty

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Last Stand

cz100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E09 HDTV x264 FLEET

Sledujte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama