The Strain (Agresivní virus)
86/100 - 195×

The Strain(Agresivní virus)

V New Yorku se rozšíří smrtelná nákaza, kterou musí epidemiolog, starý lovec upírů a pár dalších přeživších semknutých ve skupině zastavit dříve, než bude pozdě. Dříve, než starobylá legenda ovládne svět. Dříve, než se zhoubná kmen rozšíří po celém světě.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FX | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Mysteriózní
hrají
David Bradley (Abraham Setrakian), Corey Stoll (Ephraim Goodweather), Kevin Durand (Vasiliy Fet), Richard Sammel (Thomas Eichhorst), Mía Maestro (Nora Martinez), Jonathan Hyde (Eldritch Palmer), Miguel Gomez (Augustin "Gus" Elizalde), Jack Kesy (Gabriel Bolivar), Natalie Brown (Kelly Goodweather), Max Charles (Zack Goodweather), Sean Astin (Jim Kent), Rupert Penry-Jones (Quinlan), Joaquín Cosío (Angel Guzman Hurtado), Ruta Gedmintas (Dutch Velders), Samantha Mathis (Justine Feraldo)

Kelly Goodweather

Kelly Goodweather

Kelly Goodweatherová je ženou Ephraima Goodweathera, se kterým má syna Zacka.

Sezóny 3
2014 - 2016

Kellyin příběh 1. série

Kelly Goodweatherová je žena Ephraima Goodweathera, která se s ním hodlá rozvést kvůli jeho přílišné zaměstnanosti a ponechat si v péči jejich syna Zacka, s nímž společně žije v domě, kde má nastěhovaného i svého nového přítele. A to až do vypuknutí nákazy.

Během ní je její přítel přeměněn a jako všichni strigoii, i on se vrací zpátky ke svým milovaným. Zatímco je však Zack včas zachráněn Ephraimem, pro Kelly je již pozdě. Ephraim ji však nedokáže zabít a tak se stává pro Mistra do budoucna mocnou zbraní.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
pidalin

Proč vždycky ve všech seriálech musej jako první zabít nebo zombifikovat pěkný maminy? :-D

20.9.2016 | 1:15:30
Keilar

Jednym slovom mrcha a ked ju zacina ucit nas esesacky zaporak, nuz z toho este mozu byt zaujimave diely ale dufam, ze ju nakoniec niekto konecne sudna dolu :)

30.3.2016 | 20:45:08
Kothy

Upirska matka.

24.8.2015 | 19:16:12
Bane

Sympatické mi na ní bylo, že nebyla zase tak tupá, jak se zpočátku zdálo…

27.9.2014 | 23:15:47

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Svět se změnil

Svět se změnil

Reklama

Citáty

Citáty

Sledujte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama