The Strain (Agresivní virus) Justine Feraldo

Justine Feraldo

Justine Feraldo

Radní Feraldová je jedna z mála, která se nenechala zkorumpovat Palmerem a odvážně bojuje proti strigoiům pomocí vojenské síly.

Sezóny 2
2015 - 2016

Díky její vytrvalosti se Feraldové podaří „vyčistit“ ostrov State Island od strigoiů. Feraldo se tak stává u lidí velmi oblíbenou. Doktorka Nora začne Feraldové pomáhat s nákazou, ale zároveň jí sdělí, že na to není žádný lék.

Díky svému charizmatu dokáže lidi nabudit v boji proti upírům. Jen s jejich pomocí se jí podařilo odvrátit útok hordy upírů v bitvě o Red Hook.


Feraldová později na konferenci sdělí, že pokud obyvatelé městské části Upper East Side chtějí vyčistit ulice od strigoiů, musí ze svého majetku odevzdat 1%, aby zaplatili vojáky a policisty, kteří riskují své životy. Starostovi Lylemu se to nelíbí, ale potom, co se na stranu Feraldové postaví zbytek radních, to vzdává.

Feraldovou později kontaktuje Palmer, který ji nabídne podporu, aby měl kontrolu nad jejím bojem proti strigoiům.

(Foto: FX)

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Zbytečná postava a hlavně jsem té herečce celou dobu to hraní nevěřil. Především ve 2. řadě, když přivedla ty civilisty k barikádě, aby pomohly s obranou. To bylo tak trapně a uboze zahrané, ale i napsané. A ty její proslovy? Raději už nikdy.

31.3.2019 | 14:33:56

Kniha vs. seriál

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Pár závěrečných slov o seriálu The Strain

Seriál The Strain je u konce. Celé čtyři roky nás bavil svou porcí akce. Fandili jsme Setrakianovi a jeho bandě a naopak si přáli, aby toho hajzlíka Zacka už konečně někdo oddělal. Pojďme si v tomto článku připomenout několik zásadních okamžiků seriálu.

Svět se změnil

Svět se změnil

Reklama

Citáty

Citáty

Reklama

Stav překladu

Epizoda S04E10: The Last Stand

cz100%
DOKONČENO

Seriál The Strain pro vás překládají @Hendorn, @Blahar a @Janel.

Překlad na verzi: The Strain S04E09 HDTV x264 FLEET

Sledujte si nás