The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 43×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Hodnocení druhé řady seriálu The Walking Dead: World Beyond

Hodnocení druhé řady seriálu The Walking Dead: World Beyond

Druhá série se u diváků setkala s pozitivnějšími ohlasy než řada první. Získala však zároveň lepší hodnocení? Právě na to se podíváme v našem rekapitulačním článku.

5 0
15.2.2022

První řada se nesetkala s pozitivními ohlasy, u druhé řady to už byla jiná písnička. Loňská série se dočkala průměrného hodnocení 59 %, letos se průměr vyšvihl na 78 %, což znamená, že se epizody dokázaly zlepšit o neuvěřitelných 19 %. To je opravdu solidní zlepšení.

Návštěvníkům Edny se letos nejvíce líbil sedmý díl Blood and Lies, který získal krásných 93 %. Naopak nejhůře hodnoceným dílem se stal první s názvem Konsekans. Ten skončil na 63 %. Zajímavostí je to, že se hodnocení ani jednoho dílu druhé série nedostalo pod průměrné hodnocení první série.

Hodnocení všech epizod druhé řady seriálu The Walking Dead: World Beyond naleznete v přiloženém grafu. Hodnocení můžete porovnat se serverem IMDb.

Uživatelům IMDb se díly líbily obdobně. Tamním návštěvníkům se taktéž nejvíce líbil sedmý díl (79 %), zatímco za nejhorší také považují první. Ten skončil na hodnocení 61 %.

Celkové hodnocení se po porovnání obou webů různí. Zatímco na Edně je v porovnání s IMDb lépe hodnoceno devět epizod, na IMDb je lépe hodnocen jen jeden díl. Ani u jednoho dílu se návštěvníci obou portálů neshodli na hodnocení.

V příštím (a posledním) rekapitulačním článku se podíváme na ty nejlepší a nejhorší momenty z druhé řady seriálu The Walking Dead: World Beyond.

Diskuze /2

Camaris

Mě by se líbilo kdyby tady lidé začali hodnotit více objektivně. Zatím je to tak, že drtivá většina dává dobrý díl-100%, špatný díl 80%. A to pro některé, ani špatné díly neexistují a sázejí tam plný počet pořád.

15.2.2022 | 17:57:32
Hodooor

Upozornil bych že hodnocení s jinými weby nelze porovnávat když na Edně je minimum 20%. Tím je to dost zkresleno nahoru a falešná písnička o oktávu výš :P

16.2.2022 | 0:52:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama