The Walking Dead: World Beyond Novinky World Beyond bychom se měli dočkat na konci tohoto roku

Novinky World Beyond bychom se měli dočkat na konci tohoto roku

Novinky World Beyond bychom se měli dočkat na konci tohoto roku

Třetí seriál ze světa The Walking Dead měl mít premiéru letos v dubnu, ale aktuálně to vypadá na to, že se ho dočkáme téměř o půl roku později.

2 10
6.5.2020

V poslední době vám přinášíme samé špatné zprávy, ale situace je už bohužel taková. Kvůli koronaviru, který zasáhl celý svět, došlo k přerušení veškerého natáčení, přičemž tato pandemie zasáhla i novinku World Beyond, která měla mít premiéru 12. dubna. Od původní premiéry oběhl už téměř měsíc, přičemž to vypadá na to, že se seriálu jen tak nedočkáme.

Celá první série, která se skládá z desíti dílů, je již natočená, nicméně některé epizody jsou stále v postprodukci. Kvůli tomu došlo k posunutí premiéry, které jsme se podle prvních zpráv měli dočkat někdy později v tomto roce. Stanice měla nakonec pravdu, seriálu se dočkáme ještě letos, nicméně to prozatím vypadá na to, že se ho dočkáme až na samém konci.


(Na tyto postavy si ještě budeme muset počkat. Foto: AMC)

„Přesunuli jsme premiéru seriálu The Walking Dead: World Beyond do posledních tří měsíců tohoto roku. Aktuálně jsou epizody v postprodukci, a proto je stále doděláváme. Až pak budou moci mít premiéru,“ řekl Ed Carroll, představitel stanice AMC. Je tedy jasné, že se seriálu dočkáme v říjnu, listopadu nebo prosinci. Dříve rozhodně ne.

Je však toto skutečný důvod odkladu? Je to možné, ale fanoušci mají již delší dobu svou vlastní teorii. Podle nich se premiéra World Beyondu posunula jen kvůli tomu, že se nestihlo zpracovat finále desáté série The Walking Dead, kterého jsme se stále nedočkali. V něm by totiž podle všeho mělo dojít ke crossoveru těchto seriálů. Právě proto se tedy mohla posunout premiéra, otázkou však je, zda je tato teorie o crossoveru pravdivá.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /9

ori

Aj keby bol ten crossover pravda, nemyslím si že by kvôli tomu odkladali celý seriál ak by bol pripravený. U TWD je odklad preto lebo sa špeciálne efekty dorábajú 3 týždne pred premiérou, nemyslím si že by to u tohto seriálu bolo inak.

#2 Kubey
redaktor
6.5.2020 | 10:03:23
Kubey

#1 ori: Možno je to nejaký moc veľký crossover a preto to robia.

6.5.2020 | 10:18:33
Negan_Grimes

Z toho mi, ale vyplýva, že aj posledná časť TWD nebude skôr, ako koncom roka. Omfg :(

#5 FValek
6.5.2020 | 13:05:58
ori

Ako vravím, nemyslím že je to kvôli crossoveru. Ak nestihli dokončiť jednu časť TWD, určite nestihli dokončiť 10 častí tohto keď sa to malo vysielať až po TWD.

redaktor
6.5.2020 | 14:28:48
FValek

#3 Negan_Grimes: Přesně to jsem si taky řekl, že tímhle tempem to finále tedy brzy nebude…

6.5.2020 | 14:31:38
Cermb0

No to je teda výborný, je to dokončený ale odklad o 6 měsíců? :D

#7 ori
6.5.2020 | 17:03:40
ori

#6 Cermb0: Je to len natočené, špeciálne efekty, zvuk, hudba, to všetko nie je hotové pre jednu časť TWD, takže je takmer isté že rovnako to platí aj pre tento seriál.

redaktor
6.5.2020 | 18:08:57
Hunter12

„Podle nich se premiéra World Beyondu posunula jen kvůli tomu, že se nestihlo zpracovat finále desáté série The Walking Dead, kterého jsme se stále nedočkali.“

To spíš naopak. Finále 10. série bylo odloženo kvůli nedokončené postprodukci TWD: WB. Tvůrci prozradili, že se na postprodukci jednotlivých epizod pracuje vždy tři týdny před premiérou dané epizody. To by znamenalo, že v době přerušení natáčení nebyla dokončena nejen finální epizoda 10. série, ale ani žádná z epizod WB. Někdo tu myslím před časem psal (Ori? Stardos?), že je finále již z hlediska postprodukce hotové. Pokud to je pravda, tak se nejspíš čeká na dokončení postprodukce všech epizod WB, aby kvůli případnému crossoveru mohla být poslední epizoda 10. série a první epizoda WB vypuštěna ve stejný den.

#9 ori
7.5.2020 | 12:51:33
ori

#8 Hunter12: Ja nie, naposledy som naopak písal v diskusii o TWD o vyjadrení Gimpleho, ktorý povedal že ak by teraz začali pracovať normálne, dokončenie finále by trvalo ešte týždeň až dva.

redaktor
7.5.2020 | 13:16:28
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Druhá série

Na seriál The Walking Dead: World Beyond čeká pokračování, kterého se diváci dočkají na podzim roku 2021. Touto řadou, která bude mít opět deset epizod, však seriál skončí.
_____________­____________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás