The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: Of Ballads and Bloody Blades

  S01E01: Of Ballads and Bloody Blades

  Zatímco Éile a Fjall již nejsou členy svých klanů, okolnosti je přimějí se vydat za pomstou. Královskou rodinu mezitím zasáhne zrada, která skončí krveprolitím.

  25.12.2022
  1 hodina 4 minuty
 • S01E02: Of Dreams, Defiance, and Desperate Deeds

  S01E02: Of Dreams, Defiance, and Desperate Deeds

  Nově uskupená trojice potřebuje peníze, a tak vymyslí riskantní plán, který neproběhne podle představ. Merwyn mezitím odhalí tajemství, které by jí mohlo zachránit život.

  25.12.2022
  49 minut
 • S01E03: Of Warriors, Wakes, and Wondrous Worlds

  S01E03: Of Warriors, Wakes, and Wondrous Worlds

  Jakmile skupina narazí na trpaslici Meldof, vytvoří uskupení tvořené sedmi osudovými členy. Aby však pronikli do cílové lokace a vykonali své poslání, jeden z nich se musí obětovat.

  25.12.2022
  52 minut
 • S01E04: Of Mages, Malice, and Monstrous Mayhem

  S01E04: Of Mages, Malice, and Monstrous Mayhem

  Merwyn si myslí, že díky novému spojenectví zachrání svůj lid před hladověním a že sama dosáhne svých cílů. Fjall se ocitá zpátky v Xin’tree, kde musí přemoci svého doposud nejtužšího nepřítele.

  25.12.2022
  43 minut

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama