The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

Fjall Kamenný

Fjall Kamenný

Králův ochránce, který je vyhoštěn ze svého klanu, aby ho následně pomstil.

Sezóny 1
2022 - 2022

Fjall se narodil do elfího klanu Psů, který střeží vládce Xin'trey. Narodil se vůdci tohoto klanu, a tak se od něj hodně očekávalo. Z Fjalla se nakonec stal velmi schopný bojovník, nicméně nepříznivé podmínky ho o vše připravily.

Nejdříve přišel o svého bratra, jehož smrt si vyčítal a tvrdil, že to on měl zemřít, ne jeho bratr. Následně se zapletl s královou sestrou Merwyn a stal se jejím tajným milencem. Po nějaké době byl jejich románek odhalen, a tak byl Fjall vyhoštěn ze svého klanu. Začal putovat po světě a pochopitelně se brzy dostal do problémů.

Uběhla nějaká doba a Fjall narazil na Éile z konkurenčního klanu Vran. Okolnosti je však přiměly spojit síly a vykonat krvavou pomstu. Oba jejich klany totiž byly vyvražděny královskou rodinou, a tak se zavázali pomstít své padlé druhy. Věděli však, že to sami nedokážou, a tak požádali o pomoc Scían, mistryni šermu.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama