The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

Zacaré

Zacaré

Syndrilova nebeská sestra a Callanova přítelkyně.

Sezóny 1
2022 - 2022

Zacaré je elfská čarodějka, která se narodila ve stejnou chvíli jako mág Syndril Cullwyn. Díky tomu se z nich stali nebeští sourozenci, mezi kterými se vytvořilo natolik silné pouto, že ho i lze nazvat sourozeneckým.

Jednu dobu spolu dokonce i žili, a to ve chvíli, kdy se Syndrila ujala matka Zacaré. Ta následně nečekaně zemřela, a tak se ji oba pokusili oživit pomocí své magie, ale nepovedlo se jim to. Po nějaké době se sourozenci rozdělili, Syndril zamířil do Xin'trey, zatímco Zacaré se usadila v bažině.

Aby byla v bezpečí, vytvořila kolem své chatky v bažinách mlhu, díky které mohla i vidět vzpomínky všech, kteří do ní vstoupí. Jedním takovým byl i Callan Bratr Smrt. Ten sice napáchal hrozné věci, nicméně Zacaré v něm viděla dobro, a tak mu věřila a nakonec se do něj i zamilovala.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama