The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
47/100 - 69×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

S01E04: Of Mages, Malice, and Monstrous Mayhem

S01E04: Of Mages, Malice, and Monstrous Mayhem

Merwyn si myslí, že díky novému spojenectví zachrání svůj lid před hladověním a že sama dosáhne svých cílů. Fjall se ocitá zpátky v Xin’tree, kde musí přemoci svého doposud nejtužšího nepřítele.

cz sk
25.12.2022
43 minut

Základní info:

Režie: Sarah O'Gorman
Scénář: Declan de Barra, Tasha Huo
Hrají: Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Mirren Mack (Merwyn), Lenny Henry (Balor), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Joey Batey (Marigold), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Francesca Mills (Meldof), Amy Murray (Fenrik), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Minnie Driver (Seanchaí), Michelle Yeoh (Scían), Samuel Blenkin (Avallac'h), … 

Trailer k první sérii:

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ender666

takové průměrné fantasy se spoustou nelogičností.­.prostě netflix kvoty splněny :(… ale finále zpracováno hezky.

26.1.2023 | 10:46:22
Lucka1999

Idioti z EDNY v akci. Užijte si tu sračku!

17.1.2023 | 10:30:56
tom99

Tohle je ostuda seriálového Zaklínače a za toto by měl Netflix okamžitě odevzdat práva. Nedalo se na to dívat, scénář psal úplně nějaký blázen. Seriálu jsem nevěřil absolutně nic (vztahy, zápletku, motivaci apod.) a vlastně nejlepší na tom byla ta závěrečná Marigoldova píseň. Za to také dávám dvě hvězdy.

webmaster, grafik
8.1.2023 | 18:42:22
Zin-Azshari

Hry sem nehrál, knihy nečetl, ale i tak musím říct, že tenhle seriál je absolutní bída po téměř každé stránce.

8.1.2023 | 17:54:01
medojed

Je tady dost kritiky, ale mě to zase tak špatné nepřipadlo.

8.1.2023 | 9:07:11
RagnarokCzD

Konjunkce byla udělaná nádherně …

A to je asi všechno pozitivní co o týhle zplácanině z kyselý bramborový kaše dokážu říct. :-(

7.1.2023 | 14:57:19
ReisRyos

Celý seriál je naprostý propadák.

4.1.2023 | 10:56:25
Kulpath

ASYLUM by to natočil aspoň s troškou nadšenia…

3.1.2023 | 21:47:29
Warriorn

Mixování všech národností a kdoví čeho je strašný, ale je to bohužel něco, čemu se už nevyhneme. Problém je, že výsledek je stejně tak strašný, že pokud někdy bylo pochyb o tom, proč Cavill opustil Zaklínače, tak teďka už vážně pochyby nemůžou být, protože tady je tento svět totálně vyválen v hovnech a ještě zahrabán pod 10 metrů hnoje.

PS: Edna by opravdu měla zauvažovat o nulovém hodnocení.

2.1.2023 | 0:31:24
EdnaMichael

tvl to je takovej hemenex :D zastoupeni maj vsechny barvy ,sex , orientace a dokonce i lidi s postizenim :D ktery neumi ani hrat ze maj nejaky habdicap … celkove cely tenhle vytvor je handicap

1.1.2023 | 20:16:39
1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Reklama

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama