The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

Callan Bratr Smrt

Callan Bratr Smrt

Bývalý zabiják, který chce pomstít svou padlou vesnici.

Sezóny 1
2022 - 2022

Callan, kterému se přezdívá Bratr Smrt, je bývalý elfí zabiják. O jeho minulosti se toho moc neví, nicméně dříve byl najímán na různé vraždy, protože byl znám díky svým dokonalým bojovým schopnostem.

Jednoho dne se Callan rozhodl zanechat svého poslání. Jakmile se následně ocitl v jedné bažině, narazil v ní na elfí čarodějku jménem Zacaré. Ta sice skrze jeho vzpomínky viděla vše, co v minulosti napáchal, ale i tak na něj hleděla jako na hodného muže, protože věřila v dobro, které v něm dřepí.

Callan a Zacaré se do sebe zamilovali, nicméně brzy po převratu císařovny Merwyn byla vesnice, ve které Callana přijali, vyvražděna císařskými vojsky. Callan zatoužil po pomstě a brzy narazil na Éile a Fjalla, ke kterým se přidal, protože i oni šli po císařovně. Společně nakonec vytvořili skupinu sedmi válečníků.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama