The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

S01E02: Of Dreams, Defiance, and Desperate Deeds

S01E02: Of Dreams, Defiance, and Desperate Deeds

Nově uskupená trojice potřebuje peníze, a tak vymyslí riskantní plán, který neproběhne podle představ. Merwyn mezitím odhalí tajemství, které by jí mohlo zachránit život.

sk
25.12.2022
49 minut

Základní info:

Režie: Vicky Jewson
Scénář: Alex Meenehan, Aaron Stewart-Ahn
Hrají: Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Mirren Mack (Merwyn), Lenny Henry (Balor), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Francesca Mills (Meldof), Amy Murray (Fenrik), Minnie Driver (Seanchaí), Michelle Yeoh (Scían), Samuel Blenkin (Avallac'h), Nathaniel Curtis (Brían), Ronan Doyle (Atta), Aidan O'Callaghan (Kareg), Shanika Ocean (mladší Cethlenn), Minee Mais (mladší Éile Slavice), … 

Trailer k první sérii:

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Brooks W. Here

0%

2.8.2023 | 10:59:34
tom99

Ani jsem moc nepochopil, o čem ten díl měl být. A vlastně nic moc jsem si z něj neodnesl. Nějaká nesourodá parta se dává dohromady, nikdo neví proč, motivace na bodě nula, scénář se ani nesnaží. Maximální nuda.

webmaster, grafik
7.1.2023 | 19:00:05
RagnarokCzD

Jak prohlásil v jedný recenzi Medojed: Tohle je fakt jak vedlejší quest ve špatně napsaný videohře. :D

5.1.2023 | 2:35:56
Basim

Zase sračka další díl netflix tyhle černošky sbírá snad na ulici protože takový průměrný seriál by dokázal udělat každý. Mělo by se to jmenovat pouto Hovna!

29.12.2022 | 16:53:02
mirako

Záběry Islandu jsou pěkné, některé kostýmy a účesy taky. Snaha o neustálou akci mě unavuje, stále špatné a slabé CGI, děj taky nic moc, casting špatný, hudba nevýrazná, zkomolení kvalitní předlohy jako u Witchera, kde to zachraňoval Cavill a promrhaný potenciál. V Prstenech moci bylo vše o stupeň lepší a hlavně nádherné efekty, kde ty utracené peníze šli aspoň nějak vidět, ale také to ve výsledku byl promrhaný potenciál a celkem zklamání. 5/10

28.12.2022 | 17:07:27
Tafy

The Witcher: Woke Origin je Klasicka multikulturni sracka od WOKEflixu tohle se nikomu normalnimu nemuze libit !!! nechapu jak tohle muzou vubec natocit a nekdo to povoli vydat !!! to je naprosto mimo meho chapani.

27.12.2022 | 13:25:48
m0rdred

Yann: prostě se to nelíbí, lidi jsou už unavení z toho, že tam povinně vidí zástupce všech ***. V prvním díle Éile Slavice Fjallovi vyhrožuje, že mu uřízne šulina. To by mě zajímalo, jaké by to bylo, kdyby řekl, že jí uřízne ty nedorostlý černý kozy. A navíc nová postava a hned gay, co chybělo (ještě nevíme co se z toho vyklube).

27.12.2022 | 11:56:04
Yann

Stejně jako u prvního dílu nechápu podprůměrné hodnocení. Na seriál nadávali všichni už před jeho vydáním. Skoro to vypadá jako zaplacená anti reklama od někoho z konkurence.

27.12.2022 | 9:47:58
captain

Bohužel moc se to nezlepšilo, akorát že už je jich šest.

26.12.2022 | 19:42:25
Kangae

Od prvního dílu z toho víc a víc cítím Netflixárnu :D, druhý díl trochu víc přibližuje konjunkce sfér a svět, ze kterého přišli později monstra a lidé. Když to neberu jako pevně danej svět Zaklínače, ale prequel o dost starší, tak mě to prostě nevadí, 60% – lehkej nadprůměr na mini sérii fantasy. :)

26.12.2022 | 6:30:55
1

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama