The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
46/100 - 62×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

S01E01: Of Ballads and Bloody Blades

S01E01: Of Ballads and Bloody Blades

Zatímco Éile a Fjall již nejsou členy svých klanů, okolnosti je přimějí se vydat za pomstou. Královskou rodinu mezitím zasáhne zrada, která skončí krveprolitím.

cz sk
25.12.2022
1 hodina 4 minuty

Základní info:

Režie: Sarah O'Gorman, Vicky Jewson
Scénář: Declan de Barra
Hrají: Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Mirren Mack (Merwyn), Lenny Henry (Balor), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Joey Batey (Marigold), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Francesca Mills (Meldof), Amy Murray (Fenrik), Minnie Driver (Seanchaí), Michelle Yeoh (Scían), Mark Rowley (Alvitir), Daniel Fathers (Osfar), Ella Schrey-Yeats (Ithlinne), Ozioma Whenu (Níamh), … 

Trailer k první sérii:

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Zin-Azshari

Děs běs

8.1.2023 | 17:51:58
tom99

Chtěl jsem tomuto seriálu dát šanci naprosto bez předsudků. Ale bohužel je vše pravda, co se o něm špatného píše. Pochválit lze vlastně jen lokace a výpravu. Příběhově suché a naprosto nezajímavé. Mechanice v království, které je mi úplně u zadku, mě neberou. Seriál nijak nebuduje své postavy a vůbec je nepředstavuje. Vše se děje jen pro to, aby se děj někam hnul. Postavy, které jsou nepřátelé, se o pár minut spolu baví a uzavírají spolu krevní pakty. Nic naprosto nedává smysl a všudypřítomná nuda během hodinového dílu byl ten jediný pocit, co jsem si z toho odnesl. Se světem Zaklínače to nemá nic společného.

webmaster, grafik
7.1.2023 | 9:39:29
RagnarokCzD

Bylo to … divný …

Nějak mě to prostě nedokázalo zaujmout … postavy sou plochý, děj plitkej, akční scény chaotický … strašně mi to připomíná fantasy z 90' … takový ty nesmysly jako byla Xena, Hercules, nebo Sindibád … jo ve 12 se na to koukat dalo, ale pro starší diváky už to prostě neni. :D

5.1.2023 | 2:34:16
medojed

Zas tak špatné to není. Na podívání na večer, když nic jiného není …

2.1.2023 | 19:00:34
aligator2

@Kometa Omyl. Mělo by to srát právě všechny. Odpad typu seriálu Witcher, který propaguje zvrácenou woke kulturu je třeba bojkotovat. Je až znepokojivé a zcela nepochopitelné, že se v dnešní době najdou lidé, kteří to naopak podporují. A nejvíce znepokojivé na tom je to, že těch lidí není málo. Brainwashing v praxi. Hnus.

1.1.2023 | 20:31:26
HawkST

Vzít Zaklínače a udělat z něj takovou sračku, to dokáže snad jen Netflix xD

31.12.2022 | 14:12:00
Jirka555

NetLFBTFix sračka, neskutečné, jak ten svět spěje do sraček. Jaktože tu není hodnocení 0%? Takhle musím dát 20…fuj

30.12.2022 | 21:01:45
Dragon94

Po té vlně kritiky jsem to čekal horší. Sledovat se to dalo.

30.12.2022 | 14:05:49
klokin

Tohle rozhodně není vodpad, jak tady píšou některý zakyslý starý struktury. Vážení, toto jsou zbytky, které zůstanou po opakovaném pečlivém vytřídění všeho, co jde někde nějak použít. Máme před sebou čistý odpad z odpadu. Na vlastní oči se tady můžete přesvědčit že i tento materiál jde dál využít a dokonce i prodat Netflixu. Sice je pravdou, že lepší filmařinu předvádí i tým Horsta Fuchse, ale vo tom to není – je v tom ekologie, je v tom dokonalost dokonale ukrytá v hlubině nedokonalosti. Nezbývá než třikrát hlasitě zvolat „Greta“. Vo tom to je vážení, vo tom tomhle…

29.12.2022 | 21:14:52
mirako

Myslím že za dobu co se natáčí seriály mohli být po natočení pilotní epizody odsouhlaseny mnohem lepší seriály a nebyli. Takže taky moc nechápu, jak tomuhle dali po shlédnutí pilotu zelenou. Na Netflixu bohužel natočí každou druhou sračku co se jim dostane pod ruky. Jen jednou za čas vyplodí něco výjmečně dobrého jako třeba naposled Dahmer. Co se týče min. hodnocení 20% zde na Edně, tak bych řekl, že to je skrz různé záškodníky, trolly a dementy, kteří by pak dávali pro nic za nic 0% jako na ČSFD odpad. No a co se týče pilotního dílu, tak je to takové generické americké fantasy, kde asi největší prachy padli na účesy a kostýmy princezny z Cintry. 5/10 @Kometa Jenomže tenhle seriál se neodehrává ani v dnešní době a ani v našem světě, má to být evropské fantasy, kde mix kultur nemá co dělat.

28.12.2022 | 16:52:27

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama