The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

Meldof

Meldof

Trpaslice, která drtí své nepřátele pomocí svého válečného kladiva.

Sezóny 1
2022 - 2022

Meldof je trpasličí bojovnice, jež dříve žila společně s trpaslicí Gwen, kterou hluboce milovala. Jednoho dne, když Meldof zrovna byla pryč, přepadli jejich vesnici elfí vojáci z Xin'trey, kteří Gwen znásilnili a zabili.

Jakmile k tomu došlo, Meldof se jim rozhodla pomstít. Z popela své milované si vytvořila válečné kladivo, které pojmenovala Gwen, a začala se jím řádně ohánět. To však neznamená, že ovládá jen boj na blízko. Jasně ukázala, že vyniká i ve střelbě z luku. Kromě toho umí i spoustu dalších věcí.

Jakmile se dočkala své pomsty, během čehož procestovala řádný kus Kontinentu, usadila se v jedné jeskyni, nicméně kolem ní začala létat nestvůra z jiného světa. Kromě toho Meldof narazila i na skupinu bojovníků, kteří do Xin'trey přišli zabít vladařku. Meldof se k nim nakonec rozhodla přidat.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama