The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

Scían

Scían

Poslední členka klanu Duchů, která chce získat ukradenou čepel svého lidu.

Sezóny 1
2022 - 2022

Scían se narodila do klanu Duchů, elfího uskupení, které na rozdíl od ostatních klanů nepodporovalo žádné království. Jednoho dne jejich klan oslovil jeden panovník s žádostí o pomoc ve válce. Když klan odmítl, panovník mu nechal otrávit vodu, kvůli čemuž celý klan vymřel.

Scían se však podařilo přežít. Jakmile ji následně nalezl klan Vran, přijal ji do svých řad a ze Scían se tu stala mistryně šermu, která mimo jiné vyučila i Éile. Ta si však zamilovala její hudební nástroje, kvůli čemuž nakonec opustila svůj klan, a tak klan Vran za to vyhnal i Scían. Následně žila v ústraní.

Jednoho dne ji Éile vyhledala a požádala ji o pomoc. Scían jí původně nechtěla vyhovět, ale jakmile zjistila, co má Éile vlastně v plánu, uvědomila si, že by tím mohla získat meč svého lidu, o který přišla během masakru klanu Duchů.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
klokin

Asi jako jediná podala věrohodný herecký výkon všude, kde jí to scénář umožnil…

2.1.2023 | 18:09:57

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama