The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

Seanchaí

Seanchaí

Záhadná elfka, která zachrání barda Marigolda, aby ostatním pověděl o Konjunkci sfér.

Sezóny 1
2022 - 2022

Jednoho dne se bard Marigold dostal do velkých potíží, protože se na něj zaměřili temerští vojáci. Učinili tak kvůli tomu, že nedávno pomáhal elfům ze zajetí, což mu nechtěli jen tak prominout.

Elfí rebelské oddíly se mu však rozhodli pomoct, a tak se ocitl uprostřed potyčky mezi lidmi a elfy. Ve chvíli, kdy ho málem zabil jen Temeřan, se na scéně objevila elfka Seanchaí, která zastavila čas a Marigolda zachránila. Nejprve se však neobjevila ve své elfí podobě, ale jako Marigoldova věrná kopie.

Učinila tak především proto, aby na světě existoval někdo, kdo všem může říci o skutečném průběhu Konjunkce sfér. Seanchaí tedy vše odvypráví Marigoldovi a přiměje ho, aby si během toho dělal poznámky. Seanchaí následně figuruje v příběhu jako vypravěčka, a jakmile dokončí svůj příběh, zmizí, aniž by Marigoldovi odpověděla na jeho otázky.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama