The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

Uthrok Jednovarlý

Uthrok Jednovarlý

Vůdce žoldáků, kterého zná Scían.

Sezóny 1
2022 - 2022

Uthrok je velitelem elfí skupiny žoldáků, která operuje různě po Kontinentu. Je dobrým přítelem Scían a má ji ještě radši, když mu nabídne nějakou práci, díky které by si se svými lidmi mohl přijít na slušné peníze.

Přezdívá se mu Jednovarlý, i když sám vždycky tvrdí, že jde jen o přezdívku, která neodpovídá skutečnosti, což však nikdy nebylo dokázáno.

Na scénu přichází ve chvíli, kdy Scían opustí ústřední skupinu a nahlásí císařovně, že jí může přivést hledaného Fjalla. Merwyn jí věnuje skupinu vojáků, se kterými přepadne celou družinu, ale ve chvíli, kdy to vypadá na to, že Scían všechny zradila, ve skutečnosti vymyslela plán, díky kterému se mohou dostat za hradby. Během toho, co navštívila město, se totiž zároveň domluvila s Uthrokem a jeho lidmi na tom, že jednotku vojáků, které přivedla, přepadnou. Tak se nakonec i stane a Uthrok doprovodí zbytek za hradby města.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama