The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

Marigold

Marigold

Bard, který dostane za úkol odvyprávět jeden velmi důležitý příběh.

Sezóny 1
2022 - 2022

Marigold se kvůli svým nedávným sympatiím k elfům dostal do velkých problémů, protože ho začali hledat temerští vojáci. Těm se podařilo ho dopadnout, nicméně ho ze zajetí chtěli osvobodit vzbouření elfové, a tak přepadli tábor, kde byl bard vězněn.

Během potyčky Marigold málem přišel o život, nicméně ve správnou chvíli se zastavil čas. Zmatený Marigold zjistil, že to udělala bytost, která vypadá stejně jako on, a tak měl podezření na to, že jde o dopplera. Ve skutečnosti však šlo o elfku Seanchaí, která ho chvíli poté přenesla pryč.

Marigold, celý zmatený, zjistí, že mu Seanchaí chce povědět příběh o události, která se nazývá Konjunkce sfér. Jen hrstka lidí zná podrobnosti o době, kdy k tomu došlo, a tak Seanchaí poví vše Marigoldovi, který si během toho dělá poznámky. Jakmile však její vyprávění skončí, Seanchaí zmizí, aniž by odpověděla na Marigoldovy otázky.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

Pýčus na výplň!

16.2.2023 | 20:43:25

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama