The Witcher: Blood Origin (Zaklínač: Pokrevní pouto)
48/100 - 73×

The Witcher: Blood Origin(Zaklínač: Pokrevní pouto)

Co stálo za zrodem zaklínačů, kteří chrání obyvatele Kontinentu před monstry? Právě na to se zaměřuje krvavý původ zaklínačů zasazený 1 200 let před narozením Geralta z Rivie. Tehdy se totiž střetly světy lidí a elfů a na povrch vyšly první zrůdy, se kterými bylo potřeba se vypořádat.

USA | 2022 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Netflix | 50 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Sophia Brown (Éile Slavice), Laurence O'Fuarain (Fjall Kamenný), Michelle Yeoh (Scían), Lenny Henry (Balor), Huw Novelli (Callan Bratr Smrt), Jacob Collins-Levy (Eredin Bréacc Glas), Amy Murray (Fenrik), Francesca Mills (Meldof), Mirren Mack (Merwyn), Minnie Driver (Seanchaí), Zach Wyatt (Syndril Cullwyn), Lizzie Annis (Zacaré), Joey Batey (Marigold), Dylan Moran (Uthrok Jednovarlý), Samuel Blenkin (Avallac'h)

Fenrik

Fenrik

Balorova neslyšící učnice.

Sezóny 1
2022 - 2022

Fenrik pravděpodobně vyrůstala někde v elfím království Xin'trea, kde začala navštěvovat kouzelnickou akademii. V průběhu studia se jí ujal arcimudrc Balor, vysoce postavený muž, a tak se stala jeho učnicí. Později se mezi nimi vytvořilo silné pouto, podobné tomu mezi otcem a dcerou.

Jde sice o neslyšící ženu, ale s tím Balor nikdy neměl žádný problém. Sám od sebe se rozhodl naučit znakové řeči, a tak Fenrik nejenom rozumí, ale zároveň dokáže i ostatním říci, co jim Fenrik chce sdělit.

Balor později zjistí, že aby dosáhl svých cílů, bude muset obětovat někoho, na kom mu záleží. Onou osobou se nakonec ukáže být sama Fenrik. Balor jí těsně před smrtí prozradí, že ji měl skutečně rád, ale aby dokončil své poslání, bude to muset provést bez ní. Díky tomu si sice vyslouží mocnou magickou moc, ale zároveň změní celý Kontinent k nepoznání.

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Pokrevního pouta

Seriál The Witcher: Blood Origin byl pouhou minisérií, a tak v roce 2022 odstartoval i skončil. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Witcher: Blood Origin se odehrává v širším univerzu, jehož součástí je i seriál The Witcher. Pro fanoušky The Witcher: Blood Origin je tento další projekt samozřejmostí, a proto byste měli vidět i jej. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama