This Is Us Denis O'Hare a další hvězdy míří do This Is Us

Denis O'Hare a další hvězdy míří do This Is Us

Denis O'Hare a další hvězdy míří do This Is Us

Víme, které hostující hvězdy míří do This Is Us, a jednou z nich je právě Denis O'Hare. Kdo se k němu připojí, zjistíte uvnitř článku.


7 0
12.11.2016

Tvůrce Dan Fogelman v rozhovoru pro Entertainment Weekly prozradil, kdo všechno se objeví v nadcházejících epizodách seriálu This Is Us. V brzké době můžeme očekává příchod Denise O'Harea, kterého budete znát z American Horror Story. Podrobnosti o jeho postavě jsou zatím neznámé, ale zahraje si Jessieho, přítele Williama, to znamená, že se s ním budeme nějakou dobu setkávat.


V seriálu si také zahostuje Jimmi Simpson (House Of Cards), který má ruce plné práce s novinkou Westworld. Jimmi si zahraje Andyho Fannana, úspěšného obchodníka, který pracuje s Randallem.

K hereckému ansámblu se ještě připojí nejen Sam Trammell (True Blood), v roli Bena, který hraje s Rebeccou v kapele, ale také Gerald McRaney, Dr. Nathan Katowsky z prvních dílů, Jon Huertas (Castle), Katey Sagal, Peggy z Ženatý Se Závazky, Brad Garrett (Fargo) a Janet Montgomery (Salem). Dan Fogelman je však zákeřný, a tak nic o postavách nechce dále zveřejnit.

Zdroj: Variety, EW

Jste z někoho překvapeni? V komentářích pod článkem nám můžete dát vědět, na koho se nejvíce z hostujících hvězd těšíte.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Druhá série

Druhá řada seriálu This Is Us:

  • bude mít osmnáct epizod,
  • vrátí se 26. září 2017,
  • natáčení začalo 12. července 2017,
  • vysílání se opět přesouvá na úterní večery,
  • dočkáme se speciální epizody o Super Bowlu.

Reklama

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Nepřehlédněte

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Sylvester Stallone je novou posilou druhé série

Mistr akčních příběhů Sylvester Stallone si zahostuje ve druhé řadě seriálu This Is Us. Herec se má zatím objevit v jedné epizodě, kde má rozvíjet Kevinovy herecké vlohy.

Recenze první řady

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Edňáci hodnotí seriál This Is Us

Stanice NBC nedávno odvysílala nový dramatický seriál, který svým příběhem oslovil i naši redakci. Umí stále NBC vyrábět kvalitní seriály? Pojďte se tedy podívat, co na první sérii říkají redaktoři.

Nejoblíbenější postavy

Fotografie z natáčení

Fotografie z natáčení

Narozeniny

Hlídejte si nás