True Detective (Temný případ)
94/100 - 364×

True Detective(Temný případ)

Stanice HBO představuje nový formát osmidílného seriálu. V každé sérii se rozehrává zcela nový příběh s novými postavami, které řeší jeden velký a temný případ. Z pohledu detektivů i kriminálníků divák proniká nejen do policejního vyšetřování, ale také svědomí postav, a skrze ne zcela lineární vyprávění v nečernobílém světě nadnáší zásadní filozofické otázky života.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
4 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Detektivní, Drama, Krimi
hrají
Matthew McConaughey (Rustin Cohle), Woody Harrelson (Martin Hart), Colin Farrell (Ray Velcoro), Rachel McAdams (Ani Bezzerides), Taylor Kitsch (Paul Woodrugh), Mahershala Ali (Wayne Hays)

HBO zveřejnila první fotky z natáčení druhého Temného případu

HBO zveřejnila první fotky z natáčení druhého Temného případu

Stanice HBO nedávno ukázala první tři fotografie z nadcházející série. Prohlédněte si je uvnitř článku a podívejte se na Colina Farrella ve zbrani a s knírem a jeho další herecké kolegy.

11 0
24.2.2015

Tyto tři oficiálně zveřejněné fotografie ale nejsou zdaleka jediné, kterými se můžete pokochat. Na webu Popsugar.com najdete další snímky Colina Farrella, na Comingsoon.net je i s Taylorem Kitschem a Rachel McAdams a DailyMail nabízí také snímky Vince Vaughna.

Diskuze /6

Morengies

Škoda, mně se na Comingsoon žádné nezobrazují :(

24.2.2015 | 10:49:56
garvon

Chudak se pod tou neprustrelnou vestou nejak zpotil :D

24.2.2015 | 10:50:00
Bastinor

Fotky rozhodně potěšili, Colin působí dost solidně a jak to tak vypadá, bude to zcela odlišné od prvního případu, což se mi velmi líbí. Doufám, že to bude stát za to, pevně tomu věřím. :-)

24.2.2015 | 10:50:06
CoCozrOut

neverim ze to bude stejne dobry jako 1 serie ale i tak se hodne tesim :)

24.2.2015 | 10:59:00
Tanein

Moc se těším :-)

24.2.2015 | 11:29:50
RustCohle

tieto fotky sme mohli vidieť už dávnejšie, som velice zvedavý ale aj tak si nemyslím že to prekoná prvú sériu tam nastavali latku veľmi vysoko, no stále si nemôžem pomôcť ale Vaughn sa mi tam absolútne nehodí

24.2.2015 | 20:21:31
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S03E08: Now Am Found

cz100%
DOKONČENO

Odkaz směřuje na web titulky.com, kde jsou ke stažení titulky dostupné z HBO. Seriál si můžete pohodlně pustit online na HBO GO.

Recenze třetí řady

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Recenze: Třetí Temný případ znovu a lépe, jenže jako přes kopírák

Scenárista a tvůrce seriálu Nic Pizzolatto se ve třetí řadě Temného případu vrací zpátky na místo činu – do série Rustina Cohla a Martina Harta. Uspět se snaží s recepturou, která si už diváky získala. Vlastní instrukce následuje velmi dobře, do výsledku ale nepřidává mnoho nového.

Reklama

Nejlepší postavy

Třetí Temný případ

Třetí Temný případ

Tip na čtení

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Kdo stvořil úvodní znělky Temného případu?

Seriál True Detective se může pyšnit jedněmi z nejpoutavějších úvod­ních znělek v televizní historii. Pečlivý je výběr záběrů, hudby i celá myšlenka. A to u všech tří sérií. Přečtěte si, čí umělecký mozek je pomáhal stvořit a jaké další práce už má za sebou.

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama