True Detective (Temný případ) V True Detective si kromě Farrella zahraje i Vince Vaughn

V True Detective si kromě Farrella zahraje i Vince Vaughn

V True Detective si kromě Farrella zahraje i Vince Vaughn

Oznámení, které před několika dny rozvířilo zvěsti týkající se castingu k druhé sérii True Detective, má brzké pokračování. Ke Colinu Farrellovi se přidává další herec.


3 0
23.9.2014

Colin Farrell alias detektiv Ray Velcoro se musí vypořádat a zároveň spojit s bývalým zločincem a obchodníkem Frankem Semyonem. Toho si zahraje americký herec Vince Vaughn známý například z filmů Nesvatbovi, Vybíjená nebo Stážisti. Oba dva herce dnes potvrdila i stanice HBO.

Krom toho také známe režiséra prvních dvou epizod. Po Carym Fukunagovi, který se na druhé sérii podílet nebude, přichází režisér Justin Lin známý například prací na posledních čtyřech dílech série Rychle a zběsile.

Diskuze /7

de_FACTO

krása v reakci na Vaughna. opatrnost v reakci na Lina; dobrej režisér (Fast and Furious 5, 6, neskutečně výborný, zvlášť ne tolik opěvovaná šestka, totální masakr, totální akčňák), ale zatim se ještě nikde neosvědčil, že by hrábnul skrz svaly (rodina ve FaF jasnýýýý, áále nic tak extra). třeba ještě bude nějaký překvápko pro ženskou roli. Elisabeth Moss super a zvládla by s přehledem, ale Jessica Chastain nebo Eva Green, to by byly střely skrz.

redaktor
23.9.2014 | 23:07:30
Kafka Tamura

Začínám mít o druhé sérii dost velké pochybnosti. Scénář napíše kdo? Někdo z muzikálu ze střední? :)

23.9.2014 | 23:18:17
Anillion

Trošku přešlap, myslím…

24.9.2014 | 6:51:41
Ailinel

No nejsem si jista, jak Lin pojme o poznání sofistikovanější žánr než FaF…:( začínám mít obavy.

24.9.2014 | 7:20:34
de_FACTO

já bych se trochu i učil z tý historie. Matthew McConaughey, Heath Ledger, blá blá blá, ohranej argument, jasný, ale pravdivej. nevšim jsem si, že by je všichni takhle milovali před svejma zlomovejma výkonama. a trademark obou před byli veskrze romantický komedie. neříkám, že věštím stejnej osud Vaughnovi, říkám, že už několikrát předsudky v těhle ohledech byly jen a jen předsudky. a většina teď obdivuje ty, ke kterým ty předsudky měla.

redaktor
24.9.2014 | 15:56:07
pasazer

Myslím že Farrell je slušná volba ale s Vincem si teda jistý nejsem, no ale uvidíme ))

24.9.2014 | 20:27:14
zbyshek

Nechápu lidi co píší, že Vince Vaughn je špatná volba! Myslím, že všichni, kteří mají tento názor by určitě odsoudili před 1. sérií obsazení McConaugheyho, protože před tím hrál v trochu lehčích žánrech. A teď co? No, má Oscara a všichni byste mu nejradši líbali zadky za ten jeho výkon. Já taky. Takže se zamyslete :)

29.9.2014 | 1:03:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav titulků

Epizoda S02E08: Omega Station

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Seriál pro vás překládají @iHyi a @Hurley.

Titulky primárně sedí na verze True Detective:
- … S02E08 HDTV x264 KILLERS
- … S02E08 720p HDTV x264 0SEC
- … S02E08 XviD AFG

Další přečasy v případě nutnosti zajistíme.

Reklama

Román Nica Pizzolatta

Tip na čtení

Vinci: fiktivní město, které je až mrazivě skutečné

Vinci: fiktivní město, které je až mrazivě skutečné

Druhá řada seriálového Temného případu vy­měnila rozlehlé a ponu­ré louisianské bažiny za industriální město Vinci v okresu kalifornského Los Angeles. Co ale tohle Vinci vlastně je? Přestože se totiž jedná o město fiktivní a existující pouze ve světě True Detective, není tak úplně smyšlené.

Nejlepší postavy

Žijeme ve světě, jakej si zasloužíme

Žijeme ve světě, jakej si zasloužíme

Hlídejte si nás

Partneři