The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Bonniein otec míří do města!

Bonniein otec míří do města!

Rick Worthy byl obsazen do role Rudyho Hopkinse, odcizeného Bonnieina otce, jak zjistilo TVGuide.com.

0 0
25.10.2012

Bylo na čase!“ prozradila v červnu Julie Plec, když jsme se ji ptali na příjezd tatíka Benetta. „Tenhle rok je rokem velkým změn. Je to konec posledního ročníku na škole a každý má bohatý život i doma, který jsme se rozhodli blíže prozkoumat.“

Bonnie během sérií zmínila svého otce pouze párkrát, a to jen v kontextu, že neschvaluje její čarodějnické kořeny. Konečně po roce odloučení se Rudy náhle objeví, aby ochránil dceru před nebezpečím, které Mystic Falls skrývá? Vše se dozvíme, když se poprvé objeví v 10. epizodě. Ricka Worthyho jste mohli vidět v Stargate SG-1, CSI, Heroes, Battlestar Galactice nebo na předminulém Festivalu Fantazie.

Jak se vám líbí výběr herce? Myslíte, že i Rudy skrývá nějaké tajemství?

Zdroj: CW

Diskuze /2

thera

Nevím, jak vám, ale mě z něj tak trochu naskakuje husí kůže. Uvidíme, co si pro nás zas připravili…

čestný člen redakce
25.10.2012 | 15:48:21
zelvicka7

Mě trochu také. Z fotek i z popisu Bonnieina otce… :-D

18.11.2012 | 16:39:14
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama