The Vampire Diaries (Upíří deníky) Nina Dobrev: Smrt Elenu navždy změní

Nina Dobrev: Smrt Elenu navždy změní

Nina Dobrev: Smrt Elenu navždy změní

Smrt obklopuje Elenu už od počátku seriálu, ale zdá se, že to bylo nic ve srovnání s tím, když se bude muset vyrovnat se ztrátou bratra Jeremyho. V rozhovoru pro ETonline Nina Dobrev přiznala, že v následujících týdnech Elenu pohltí temnota a smutek ji změní k nepoznání.

0 0
21.2.2013

ETonline: Tahle série je velmi už od začátku vzrušující. Jaké jsou vaše pocity ohledně čtvrté sezóny?
Nina Dobrev: Bylo to opravdu skvělé, obzvlášť, protože jste vždycky slýcháte, jak herci říkají, že dělat televizní show X let může být nudné a monotónií. Ale během čtyř let se Elena změnila a hodně se vyvíjela. Julie Plec odvedla neuvěřitelnou práci a udržela to svěží a vzrušující, a každý den se těším do práce. Obzvlášť tuhle sezonu – a speciálně se smrtí Jeremyho. Mezi minulou a touto epizodou, to pro mě jako pro herečku byla velká výzva, ale také velmi uspokojivé. Je to emocionální horská dráha a musela jsem se vydat na temná místa.

ETonline: Jaká byla vaše reakce, když jste zjistila, že Jeremy zemře?
Nina Dobrev: Myslím si, že jsme byli všichni šokování a překvapení, ale je to seriál – je to seriál o upírech, lidé umírají pořád. A pro Elenu bylo hodně důležité, že Jeremyho ztratila, kvůli tomu, čím si prošla. Stane se to velkou součástí její cesty. Vím, že Steven byl velmi sklíčený ale také nadšený, protože s tím musel počítat – jeho postava se rozvinula a stala se silnější. Je to hořkosladké, ale míří to k úžasné sérii.


ETonline: V mnohých ohledech byl Jeremy osobou, která udržovala Eleninu lidskost. Hrozí, že díky této ztrátě Elena přijme i tu méně žádoucí stránku upírství?
Nina Dobrev: Jeremy byl poslední osoba, která jí zůstala, takže je pravděpodobné, že teď Elena propadne na dno, když nemá nikoho, kdo by ji vedl k lidskosti. Elena chce chránit lidi, které miluje a vidí, že tahle její nově nalezená podivná cesta je všechny ochrání. Ale v tomhle případě, Jeremyho ochránit nemohla a ztratila tak jediného člena rodiny, který ji zbyl. Nevezme to lehce. Pomalu ji to zničí.

ETonline: Jeremy byl jeden z mála zbylých postav, který se dotýkal všech v Mystic Falls. Zesílí jeho smrt některým způsobem naší skupinu?
Nina Dobrev: Spojí se dohromady, ale každý tak nějak kolem Eleny chodí po špičkách, aby nespustili její psychycké zhroucení. Žijí v tajemném městě, takže i když je Jeremy mrtvý, neznamená to, že zemřel i v její mysli. Tak hledá řešení, jak ho přivést zpět – Elena je v podstatě mentálně nestabilní, bláznivá a všichni se jí snaží pomoct.

ETonline: Očividně Eleně pořád chybí Jenna a Alaric, ale dokážu si představit, že ztráta Jeremyho na ni bude mít hluboký a dlouhotrvající následeky. Pravda?
Nina Dobrev: Ztráta Jeremyho Elenu opravdu, opravdu, opravdu změní. Někdy se lidé uzdraví z tragédie a někdy ne – ale je to pro ni dlouhá cesta. Elenino smuteční období je mnohem odlišnější od těch, které jsem kdy v televizi viděla. Ocitá se ve spirále, černá díře plné smrti, smutku a utrpení. Váš odhad by správný, když jste se říkala, že uvidíme Elenu, která přijme svou temnější upírskou stranu. Nikdy jsme Elenu takhle neviděli, budete v šoku. Byla jsem velmi překvapená, kam ji příští epizoda zavede, protože to vypadá, že jde o naprosto odlišnou osobu, kterou nebudete poznávat.

Článek pro vás připravila julcajulinecka.

Diskuze /11

peti1D3

No…jediná věc, co je na tom pozitivní je…počkat! Vlastně žádná. Smrtí Jeremyho mne totálně překvapili a ne příjemně. Právě, že naopak. A ano, probrečela jsem celý tento članek i proma na další epizodu. Jeremy byla jedna z mojich nejoblíbenějších mužských postav-teď zbývá už jen Klaus… Pokud i ten „zkape“, tak už nevím, co budu dělat. Jedině tak psychiatrická léčebna! btw.: Málá chybka ve slovech (asi 2×) „mrtví“ – baví se tam o Jeremym, takže „mrtvý“ :)

#9 Nisha187
21.2.2013 | 14:15:37
Tessie

Takže Jeremy se nevrátí :( Jinak jsem strašně zvědavá na další díl! A taky jak to Elena zvládne! Už podle Proma to nezvládá takže uvidíme(:

21.2.2013 | 14:16:10
DiceCze

Tak už to je asi tutovka s Jeremym no :( Taky si Nina tohle spoilerování mohla odpustit, protože já si jeho smrtí pořád nebyl jist a očividně jsem nebyl sám :(

21.2.2013 | 16:27:07
thera

Myslím, že je to jako s náplastí – nejlepší je to rovnou strhnout:)

čestný člen redakce
21.2.2013 | 17:49:55
ljarosova99

jediný pozitivní pro mne je to že pořád mluví jako by o dalším díle,třeba se to ještě otočí k lepšímu. kéž by.

21.2.2013 | 20:31:42
Dadlaaa

Ach jo, tak je to definitivní, já pořád doufala, že se to něják vysvětlí. Já vim, bylo to naivní :) No…každopádně to bude hustý, jsem doopravdy zvědavá na další epizody.

21.2.2013 | 21:05:15
Gabrielle Salvatore

na stranke americken som citala ze ma jeremy predtocene este viacero casti, preco potom tu elena uvadza, ze jeho postava umrela … bude tam nieco so silasom som si ista

22.2.2013 | 20:34:11
DamonSalvatoreFan.

Jestli se Elena změní tak ,že nebude s Damonem tak se přestanu dívat !!

#11 Anabela12
22.2.2013 | 20:56:05
Nisha187

#1 peti1D3: Klaus nezomrie „len“ odíjde =(

Bad Elena bude možno trocha ačnejšia…Dúfajme =D

26.2.2013 | 19:07:16
Jordan

Nevím,Elena přišla už o celou rodinu,jsem zvědavá jak vyřeší její psychickou stranku…

4.3.2013 | 18:50:08
Anabela12

tak to mě by vůbec neštvalo :D Damon je moc úžasnej na to, aby se zahazoval s ní#8 DamonSalvatoreFan.:

17.3.2013 | 18:41:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás