The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Nina Dobrev: Smrt Elenu navždy změní

Nina Dobrev: Smrt Elenu navždy změní

Smrt obklopuje Elenu už od počátku seriálu, ale zdá se, že to bylo nic ve srovnání s tím, když se bude muset vyrovnat se ztrátou bratra Jeremyho. V rozhovoru pro ETonline Nina Dobrev přiznala, že v následujících týdnech Elenu pohltí temnota a smutek ji změní k nepoznání.

0 0
21.2.2013

ETonline: Tahle série je velmi už od začátku vzrušující. Jaké jsou vaše pocity ohledně čtvrté sezóny?
Nina Dobrev: Bylo to opravdu skvělé, obzvlášť, protože jste vždycky slýcháte, jak herci říkají, že dělat televizní show X let může být nudné a monotónií. Ale během čtyř let se Elena změnila a hodně se vyvíjela. Julie Plec odvedla neuvěřitelnou práci a udržela to svěží a vzrušující, a každý den se těším do práce. Obzvlášť tuhle sezonu – a speciálně se smrtí Jeremyho. Mezi minulou a touto epizodou, to pro mě jako pro herečku byla velká výzva, ale také velmi uspokojivé. Je to emocionální horská dráha a musela jsem se vydat na temná místa.

ETonline: Jaká byla vaše reakce, když jste zjistila, že Jeremy zemře?
Nina Dobrev: Myslím si, že jsme byli všichni šokování a překvapení, ale je to seriál – je to seriál o upírech, lidé umírají pořád. A pro Elenu bylo hodně důležité, že Jeremyho ztratila, kvůli tomu, čím si prošla. Stane se to velkou součástí její cesty. Vím, že Steven byl velmi sklíčený ale také nadšený, protože s tím musel počítat – jeho postava se rozvinula a stala se silnější. Je to hořkosladké, ale míří to k úžasné sérii.

ETonline: V mnohých ohledech byl Jeremy osobou, která udržovala Eleninu lidskost. Hrozí, že díky této ztrátě Elena přijme i tu méně žádoucí stránku upírství?
Nina Dobrev: Jeremy byl poslední osoba, která jí zůstala, takže je pravděpodobné, že teď Elena propadne na dno, když nemá nikoho, kdo by ji vedl k lidskosti. Elena chce chránit lidi, které miluje a vidí, že tahle její nově nalezená podivná cesta je všechny ochrání. Ale v tomhle případě, Jeremyho ochránit nemohla a ztratila tak jediného člena rodiny, který ji zbyl. Nevezme to lehce. Pomalu ji to zničí.

ETonline: Jeremy byl jeden z mála zbylých postav, který se dotýkal všech v Mystic Falls. Zesílí jeho smrt některým způsobem naší skupinu?
Nina Dobrev: Spojí se dohromady, ale každý tak nějak kolem Eleny chodí po špičkách, aby nespustili její psychycké zhroucení. Žijí v tajemném městě, takže i když je Jeremy mrtvý, neznamená to, že zemřel i v její mysli. Tak hledá řešení, jak ho přivést zpět – Elena je v podstatě mentálně nestabilní, bláznivá a všichni se jí snaží pomoct.

ETonline: Očividně Eleně pořád chybí Jenna a Alaric, ale dokážu si představit, že ztráta Jeremyho na ni bude mít hluboký a dlouhotrvající následeky. Pravda?
Nina Dobrev: Ztráta Jeremyho Elenu opravdu, opravdu, opravdu změní. Někdy se lidé uzdraví z tragédie a někdy ne – ale je to pro ni dlouhá cesta. Elenino smuteční období je mnohem odlišnější od těch, které jsem kdy v televizi viděla. Ocitá se ve spirále, černá díře plné smrti, smutku a utrpení. Váš odhad by správný, když jste se říkala, že uvidíme Elenu, která přijme svou temnější upírskou stranu. Nikdy jsme Elenu takhle neviděli, budete v šoku. Byla jsem velmi překvapená, kam ji příští epizoda zavede, protože to vypadá, že jde o naprosto odlišnou osobu, kterou nebudete poznávat.

Článek pro vás připravila julcajulinecka.

Zdroj: CW

Diskuze /11

peti1D3

No…jediná věc, co je na tom pozitivní je…počkat! Vlastně žádná. Smrtí Jeremyho mne totálně překvapili a ne příjemně. Právě, že naopak. A ano, probrečela jsem celý tento članek i proma na další epizodu. Jeremy byla jedna z mojich nejoblíbenějších mužských postav-teď zbývá už jen Klaus… Pokud i ten „zkape“, tak už nevím, co budu dělat. Jedině tak psychiatrická léčebna! btw.: Málá chybka ve slovech (asi 2×) „mrtví“ – baví se tam o Jeremym, takže „mrtvý“ :)

#9 Nisha187
21.2.2013 | 14:15:37
Tessie

Takže Jeremy se nevrátí :( Jinak jsem strašně zvědavá na další díl! A taky jak to Elena zvládne! Už podle Proma to nezvládá takže uvidíme(:

21.2.2013 | 14:16:10
DiceCze

Tak už to je asi tutovka s Jeremym no :( Taky si Nina tohle spoilerování mohla odpustit, protože já si jeho smrtí pořád nebyl jist a očividně jsem nebyl sám :(

21.2.2013 | 16:27:07
thera

Myslím, že je to jako s náplastí – nejlepší je to rovnou strhnout:)

čestný člen redakce
21.2.2013 | 17:49:55
ljarosova99

jediný pozitivní pro mne je to že pořád mluví jako by o dalším díle,třeba se to ještě otočí k lepšímu. kéž by.

21.2.2013 | 20:31:42
Dadlaaa

Ach jo, tak je to definitivní, já pořád doufala, že se to něják vysvětlí. Já vim, bylo to naivní :) No…každopádně to bude hustý, jsem doopravdy zvědavá na další epizody.

21.2.2013 | 21:05:15
Gabrielle Salvatore

na stranke americken som citala ze ma jeremy predtocene este viacero casti, preco potom tu elena uvadza, ze jeho postava umrela … bude tam nieco so silasom som si ista

22.2.2013 | 20:34:11
DamonSalvatoreFan.

Jestli se Elena změní tak ,že nebude s Damonem tak se přestanu dívat !!

#11 Anabela12
22.2.2013 | 20:56:05
Nisha187

#1 peti1D3: Klaus nezomrie „len“ odíjde =(

Bad Elena bude možno trocha ačnejšia…Dúfajme =D

26.2.2013 | 19:07:16
Jordan

Nevím,Elena přišla už o celou rodinu,jsem zvědavá jak vyřeší její psychickou stranku…

4.3.2013 | 18:50:08
Anabela12

tak to mě by vůbec neštvalo :D Damon je moc úžasnej na to, aby se zahazoval s ní#8 DamonSalvatoreFan.:

17.3.2013 | 18:41:26
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama