The Vampire Diaries (Upíří deníky) Sedm věcí, které víme o sedmé sérii

Sedm věcí, které víme o sedmé sérii

Sedm věcí, které víme o sedmé sérii

Už je to dlouho, co jsme na našich obrazovkách a monitorech mohli vidět poslední díl šesté série. Za necelý měsíc se dočkáme série sedmé, pojďte se tedy s námi podívat na to, co nás čeká.


18 0
16.9.2015

1. Dovolená v Evropě

Hodně lidí se vzpamatovává z toho, co se stalo na konci šesté série Eleně. Nezapomínejme však, že Jo a její dvojčátka byli zavražděni. „Až uvidíme Damona a Bonnie, budou s Alaricem na flámu v Evropě,“ řekla Julie Plec. „V podstatě to jsou dva kamarádi a jejich parťačka, kteří se snaží v alkoholu utopit svůj žal.“ Takže to bude pravděpodobně ta nejsmutnější dovolená.

2. Damon na tom není dobře

Damonovi není fajn. „Potrvá mu nějaký čas, než zjistí, kým by měl bez Eleny být.“ Ian potvrdil, že bude hodně pít. „Damon Salvatore je podlézavý a opilý. Když čekal na Katherine, tak rozhodně celibát nedržel.“ Proto Julie Plec prozdradila, že je tak odhodlaný, jak jen odhodlaný člověk může být, že na Elenu počká, že nemůžeme čekat, že bude spát například s Bonnie, jak si hodně fanoušků představuje.


3. Můžeme očekávat mnoho skoků v čase

A to jak zpět, tak vpřed, oznámila Julie Plec. Michael Malarkey (Enzo) dokonce prozradil, že Enza uvidíme v jednom z flash-forwardů s někým, koho už bychom mohli ze seriálu znát. Mohla by to být Caroline? Mezitím jsme se dozvěděli o flash-forwardu Stefana a Damona: „Někdo po Damonovi a Stefanovi jde,“ řekl Paul Wesley. „Objeví se nebezpečí a hrozba. Utíkají před tou věcí, ale nevíme, co to je.“

4. Upevňuje se vztah mezi Stefanem a Caroline

Doufali jste, že vztah Stefana a Caroline dostane šanci zazářit? Máte štěstí. „Stefanův a Carolinin vztah bude stále kvést a růst.“

5. Kacíři jsou noví padouši

Producentka Caroline Dries nám kacíře popsala zjednodušeně: „Představte si Kaie – a vynásobte to šesti.“ V případě, že jste zapomněli, kacíři jsou upíři a čarodějové zároveň. Smrtelná kombinace, která nám byla představena teprve v minulé sérii. Bude je vést Lily, která se je bude snažit udržet, aby nenadělali žádnou paseku – bohužel ale kacíři nemohou ovlivnit svoji povahu, takže to nepůjde lehce.

6. Enzo je uvězněn uprostřed

„Enzo je v této chvíli jediný, jehož loajalita může být zpochybňována“, řekla Julie. „Na čí straně stojí ale zjistíme v následující sérii velmi brzo.“

7. Zamávejme komplikované mytologii

Ian Somerhalder prozdradil, že sedmá série bude podobná těm úplně prvním, kdy věci byly daleko jednodušší. „Chceme se vrátit do první série, ke dvou typům vyprávění, kde je temno, nestálo a zábava,“ řekl. „Už žádné šílené příběhy o zakletých předmětech a kouzlech.“

Zdroj: Popsugar, foto: CW

Diskuze /15

LostArrow

Ten poslední bod je nejdůležitější :)

#15 Burkhardt
16.9.2015 | 20:24:23
Car

to je, ale jinak nic moc překvapujícího až na ten první bod

16.9.2015 | 22:33:08
Car

zde článek o tom, že pro Ninu jsou dveře do TVD otevřené kdykoli bude chtít: http://www.wetpaint.com/…ies-1440188/

16.9.2015 | 22:36:10
milki.milki

I já si myslím, začínalo to být malinko předimenzované :-/

16.9.2015 | 22:38:31
24ron 24

Jojo ten posledný bod mi dodal nádej :) Možno sa aj začnem tešiť na tú sériu lebo už to naozaj chcelo upokojiť situáciu ;) Ale ktovie ako to nakoniec celé dopadne :P Každopádne sa viac teším na Originals, tam to vyzerá určite zaujímavejšie ako dopadne Klaus, keď všetkých svojích blízkych na konci druhej série kvalitne nasral! :D Ale to trochu odbáčam, pardón ;)

17.9.2015 | 0:09:42
TNoty

těším se :)

17.9.2015 | 10:54:59
megary

Ja sa po dlhej dobe celkom teším. Za Elenou mi teda smutno nebude ani náhodou… naopak. Je to príjemný refresh po toľkých sériách, či možno až seriálový reštart v mnohých ohľadoch. Viac priestoru pre Bonnie by bolo OK. Mám tú postavu rád, herečka je aspoň pre mňa najzaujímavejšia spomedzi TVD báb. Som prekvapený, koľko ľudí ju nemá rado, no myslím, že za tým je hlavne to, koľko úmrtí a následných vzkriesení tejto postave tvorcovia povymýšľali. Zaslúži si poriadnu storyline, nie len hrať „čaroděje na zavolanou“… :)

Kacíri sú podľa mňa tiež zaujímavý nápad, lenže čo sa týka tých záporákov, mám pocit, že to je od odchodu Klausa (a celkovo Pôvodných) len také triafanie naslepo, či sa náhodou niektorý z nich divákom nezapáči. U Kaia to vyšlo a trochu ma zamrzelo, že sa ho až tak rýchlo zbavili. Silas, Marcus ale aj ten vampire hunter Connor zo štvrtej série mi prišli veeeľmi slabí záporáci… Nuž a tým chcem naznačiť, že to nie je len o tom, či sú zaujímaví kacíri ako takí ale či budú zaujímavé aj tie postavy, ktoré ich budú hrať. :) Treba viac, než len schopnosti a silné reči.

Ešte by sa mi páčilo viac crossoverov s The Originals a čo sa týka toho, že máme zamávať komplikovanej mytológii, tak neviem. Som za v tom prípade, ak to neskĺzne, veľmi škaredo povedané, k vzťahovým sračkám, či k epizódam preplneným bezduchými dialógmi, ničnevraviacim vylievačkám ubolených sŕdc a tak podobne. Ak by som chcel seriál o vzťahoch, pustím si niečo ako Looking od HBO.

17.9.2015 | 22:35:59
Leo :)

Jediný bod,který na mě měl absolutně negativní reakci,je 4.Proč zrovna Steroline? :( Podle mě se k sobě prostě nehodí.Proč ne Carenzo? :D Vždyť tenhle vztah má takovou tu jiskru.....Podle mě Steroline mělo skončit u přátelství. :) Jinak…na 7. sérii se moc těším.Ten poslední bod mě neskutečně potěšil.:) Už to chtělo zjednodušit… :) Jsem zvědavá na ty Flash-forwardy. :)

#11 kath023
17.9.2015 | 23:37:17
komcus

Ten poslední bod mě přesvědčil, abych se zkusil podívat na první epizodu…a pak se uvidí. :D

webmaster
17.9.2015 | 23:57:41
Kíka13

No uvidíme co se z toho nakonec vyklube. Zatím to vypadá nadějně. Jsem fanoušek Deleny, ale to co tam s nima předváděli poslední série, bylo fakt hrozný. Chci vidět Damona zase „normálního“ a doufám, že Rick se taky vrátí trochu ke svému starému já. Jasně, to co se stalo s Jo je hrozný, ale pro jeho postavu je to takové vysvobození.

Jen ten čtvrtý bod :/ Když já Stefana nikdy moc nemusela a s Car se mi k sobě prostě nějak nehodí. Caroline jsem měla vždycky strašně ráda, bývala to jedna z mých nejoblíbenějších postav, ale poslední asi dvě tři řady se mi strašně zprotivila, stala se z ní taková úslužná, hodňoučká slečinka, která ostatní soudí, i když na to nemá sebemenší právo. Tak uvidíme jak se jejich vztah bude vyvíjet, protože jestli to bude zase nemůžu být s tebou, pak zase jo, pak zase ne, tak to si vážně půjdu hodit mašli :D

Těším se na Enza, doufám, že dostane víc prostoru a hlavně, že z něho zase nebudou dělat úplnýho kreténa. Já osobně bych byla klidně pro vztah Bonnie Enzo :) Když je jasné, že Car už to nebude.

#11 kath023
18.9.2015 | 22:13:22
kath023

#8 Leo :): , #10 Kíka13: A já už si myslela,že jsem jediná.Ale tak zase já měla ráda Delenu a hodně lidem vadila,tak teď ať si užijou Steroline no :D

20.9.2015 | 18:21:04
VampKošilka

První bod, JUHÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ­ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ­ÚÚÚÚÚÚ. Takže Damon, Bonnie a Alaric, chlastací parta?:D Tak to zní dost libově, Bon Bon se fakt mění k lepšímu. Né, že bych jí neměla ráda i tak.

Vzhledem k tomu, že tam budou skoky v čase, tak snad nebude toho ufnukaného Damona tolik a vrátí se do starých kolejí. Jéjé, Bonnie a Damon jsou můj velký sen. :D Ale já bych byla radši, kdyby Damon z Eleny ten lék vysál a prožil ten lidský život s Bonnie. Pak by se Elena probrala a Damon starej dědek s vnoučaty..To by byl mega stěr.:D No to se nestane a taky nechci Damona jako člověka. Z Bonnie by mohla být čaroupírka.:D

Ve Stefana a Caroline doufám už nějaký pátek, budu se na to dívat hlavně kvůli nim. Tu Dullenu jsem přetrpěla hlavně kvůli nim. Tak snad jim to vydrží. Přijde mi, že ty dvě postavy spojili docela luxusním způsobem. Mohlo k tomu dle mě dojít vždycky, jen Stefan měl moc starostí s Elenou a Caroline s Tylerem, nemluvě o tom, že se jim do vztahů pletly Klaus, Katherine a Damon, takže by bylo na jejich síly, mít rád ještě někoho víc jako kamaráda. Když Elena dala vztahu konec, Katherine vi víte co a Tyler to taky skončil, tak měli konečně větší prostor. Dalo se to čekat, Stefana i Car mám ráda a přeju jim to.

Na kacíře jsem zvědavá, ale Enzo už mě absolutně nezajímá(i idea nějakého Carenzo se mi zdá uhozená, just saying). Ta postava ztratila veškeré kouzlo během 6.serie, kde se mstil pro ho*no a všeobecně mi ta postava přijde nedůležitá a něco, jako je rozum, mu nic neříká. Je vidět, že ho tam drží jen kvůli fanouškům. A taky jich dost ztratil(nástupem Kaie a tím, jak nesmyslně se choval)

Poslední bod mě zahřál u srdce.:D

#14 Car
23.9.2015 | 17:38:10
VampKošilka

Jinak jsem docela zvědavá na „to“, co bude sledovat Salvatory.

23.9.2015 | 18:43:07
Car

#12 VampKošilka: naprosto s tebou souhlasím a to ve všech bodech lépe bych to nenapsala…Damon snad nebude už ,,brečet,, a bude to stejný drsnák jako v prvním díle s efekty s vránou :D, Bonnie je super a její postava by ted konečně mohla dostat nějaký směr po všech těch sériích kdy vstávala z mrtvých si to rozhodně zaslouží a má potenciál… Steroline…tak to je moje srdcovka no :D jak píšeš a kolikrát jsem to myslela i já, prostě se k sobě hodí a hlavně si zaslouží být konečně štastní a je pravda že až pak k sobě našli pořádně cestu i když se jejich cesty splétaly vždy, tak pak mnohem víc :-) Enzo no…kapitola sama o sobě a taky :D absolutně nezajímavý už a hrozně zprotivená v poslední sérii… :-( to co tam předváděl všeobecně a pak s tou Sarah nic moc no…jsem zvědavá na jakou stranu se ted dá… a co bude pronásledovat Stefana a Damona jsem taky zvědavá :D

24.9.2015 | 18:58:39
Burkhardt

#1 LostArrow: přesně tak

2.10.2015 | 12:41:47
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás