The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 654×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Titulky k 4. sérii na Edně

Titulky k 4. sérii na Edně

Možná si někteří všimli, že jsem přes prázdniny vyvěsila inzerát, zda by někdo neměl zájem podílet se na překladu titulků k The Vampire Diaries na Edně. Jak to teda dopadlo? Řeknu vám rovnou, že dobře.

0 0
8.10.2012

Tímto bych tedy chtěla poděkovat všem, kteří chtěli pomoct a opravdu mě potěšilo, kolik lidí projevilo snahu i zájem. Nakonec jsem z uchazečů vybrala tři překladatele, z nichž jsem vytvořila náš edňácký překladatelský tým, který tvoří rada91, Jacquesss, Katherine16 a já. O finální korekci se v sobotu postará Milenka.

Pokud vás zajímá, proč právě teď přicházíme s vlastními titulky, tak mám hned několik důvodů. První, velmi očividný je, že se mi pochopitelně příliš nezamlouvá odpovídat ve fóru na dotazy tipu „kde můžu už stáhnout titulky?“ a odkazovat na konkurenci. K dalším důvodům patří i to, že Deníky jsou opravdu jedním z mých nejoblíbenějších seriálů, a tak bych ráda svým věrným čtenářům poskytla kompletní balíček informací, videí i titulků.

Dále je nově zprovozněno i forum Download, které bude martinit každý pátek zásobovat novými odkazy ke stažení, tak snad předejdeme dotazům ale „kde mám stáhnout poslední díl?“

Budeme se vám snažit poskytnout kvalitní titulky, co nejdříve a doufáme, že si i my získáme vaše díky. Poprvé se na vás těšíme už tento pátek s epizodou Growing Pains.

Zdroj: CW

Diskuze /7

terrorix

Drzim paste a este raz dik ze budete robit titulky priamo tu!

8.10.2012 | 15:03:02
Gablik

Ahojky předem moc všem děkuji za titulky,jste super

8.10.2012 | 17:20:44
jacklesgirl

jj, už se těším a jsem zvědavá:)

8.10.2012 | 19:13:00
Girapha

Předem díky za překládání dílů ;) PS: Už se nemůžu dočkat čtvrté série =P

8.10.2012 | 19:24:32
sacharka

Moc vám dekuji :) že to děláte :) … už se nemohu dockat na tuto serii :) jeste jednou dekuju :***

8.10.2012 | 19:36:56
zemanka98

Držím vám palce. Taky se už všichni těšíte na 4. sérii?

10.10.2012 | 14:14:41
clandestine

Zítra v noci bude nová série, nemohu se dočkat, máte tip, kde ji uvidím? Díky.

11.10.2012 | 17:59:25
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama