The Vampire Diaries (Upíří deníky) Pearl Zhu

Pearl Zhu

Pearl Zhu

Upírka, která je uvězněna několik desítek let v hrobce a odloučena od své dcery.

Sezóny 2
2010 - 2011

Pearl je matkou Anny a byla Katherininou nejlepší přítelkyní, než byla uvězněna spolu s ostatními upíry v hrobce poté, co ji zradil Johnathan Gilbert, na kterém jí velice záleželo. Pearl celou dobu věděla, že Katherine s nimi v hrobce není.

Pearl zprvu pomáhá všem upírům z hrobky přizpůsobit se novému životu, ale vše se zkomplikuje, když se ji upíři pokusí sesadit a zabít bratry Salvatory, kteří si to nenechají líbit. Proto se Pearl rozhodne upíry vykázat a usmířit se s Damonem, neboť chce jen v klidu žít se svou dcerou v jejich domově. Poté, co zjistí, že město stále ví o existenci upírů, se rozhodne Mystic Falls nadobro opustit, než to ale stačí udělat, je zabita Johnem Gilbertem.


Když se Anna jako mrtvá dostane na naši stranu, svěří se Jeremymu, že na druhé straně nebyla schopna najít svou matku a neví, jestli našla klid. Pearl se také objeví na naší straně a konečně se s Annou setkává. Poté, co Bonnie zavře průchod z druhé strany, obě zmizí.

Pearl Zhu je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás