The Vampire Diaries (Upíří deníky)
89/100 - 653×

The Vampire Diaries(Upíří deníky)

Elena, hlavní postava seriálu, tragicky ztratila oba rodiče, takže ji s jejím problémovým bratrem Jeremym vychovává teta Jenna. Elenu však v nadcházejícím roce čekají velké změny a to v podobě nově příchozího záhadného studenta Stefana. Ačkoli je to osudová láska na první pohled, staví jim život do cesty překážky a to hlavně v podobě Stefanova staršího bratra Damona. Elena však pomalu zjišťuje, že Stefan je mnohem víc, než obyčejný člověk, a tak se o něm dovídá pravdu. Stefan je upír.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW | 43 minut
žánr
Dobrodružný, Hororový, Romantický
hrají
Nina Dobrev (Elena Gilbert), Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Steven R. McQueen (Jeremy Gilbert), Sara Canning (Jenna Sommers), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice King (Caroline Forbes), Zach Roerig (Matthew Donovan), Kayla Ewell (Victoria Donovan), Michael Trevino (Tyler Lockwood), Matthew Davis (Alaric Saltzman), Joseph Morgan (Niklaus Mikaelson), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Marguerite MacIntyre (Elizabeth Forbes), Robert Pralgo (Richard Lockwood)

Pearl Zhu

Pearl Zhu

Upírka, která je uvězněna několik desítek let v hrobce a odloučena od své dcery.

Sezóny 2
2010 - 2011

Pearl je matkou Anny a byla Katherininou nejlepší přítelkyní, než byla uvězněna spolu s ostatními upíry v hrobce poté, co ji zradil Johnathan Gilbert, na kterém jí velice záleželo. Pearl celou dobu věděla, že Katherine s nimi v hrobce není.

Pearl zprvu pomáhá všem upírům z hrobky přizpůsobit se novému životu, ale vše se zkomplikuje, když se ji upíři pokusí sesadit a zabít bratry Salvatory, kteří si to nenechají líbit. Proto se Pearl rozhodne upíry vykázat a usmířit se s Damonem, neboť chce jen v klidu žít se svou dcerou v jejich domově. Poté, co zjistí, že město stále ví o existenci upírů, se rozhodne Mystic Falls nadobro opustit, než to ale stačí udělat, je zabita Johnem Gilbertem.

Když se Anna jako mrtvá dostane na naši stranu, svěří se Jeremymu, že na druhé straně nebyla schopna najít svou matku a neví, jestli našla klid. Pearl se také objeví na naší straně a konečně se s Annou setkává. Poté, co Bonnie zavře průchod z druhé strany, obě zmizí.

Pearl Zhu je…

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama