Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Poslední sezóna
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

S01E01: The Greenlanders

S01E01: The Greenlanders

Vikinské armády jsou povolány do Kattegatu, aby pomstily masakr, ke kterému došlo v Anglii. Do Kattegatu připlouvají i sourozenci Leif a Freydis, nicméně ti tu jsou kvůli něčemu zcela jinému.

sk
25.2.2022
57 minut

Základní info:

Režie: Niels Arden Oplev
Scénář: Jeb Stuart
Hrají: Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Bradley Freegard (Knut), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Caroline Henderson (Estrid Haakon), Jack Mullarkey (Toke), Bosco Hogan (Ethelred), Gavan O'Connor-Duffy (Njal), Leifur Sigurðarson (Gunnar Magnusson), Álfrún Laufeyjardóttir (Yrsa), Lujza Richter (Liv), Wolfgang Cerny (Sten Sigurdsson), … 

Trailer k první sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

Na rozjezd to šlo. Příběh datován že by do roku 1012 ???, kdy byl masakr Dánů trvale žijících v Anglii na rozkaz Ethelreda II. Atmosféra vikingů ta tu je, i když částečná, dýchá to tak na mě asi proto, že je zde až moc křesťanů a pohanství zde vyprchává doslova před očima. Zprvu dost postav, jedná se však o 1.díl, takže je to pochopitelné, věřím, že si to sedne. Plně jsem nepátral, zda je to autentické s historií, dá to práci, abych se zorientoval. Na Leife Erikssona (zatím pohan), Freydis Eiríksdótti (pohanka), Knut Veliký (neřeší víru), Olaf Haraldsson (křesťan), Harald Sigurdsson (křesťan) se těším. Doufám, že uvidím výboje vikingů a né válčení mezi sebou, kterému se asi nevyhneme (pohanství-křesťanství), avšak toho bylo dost ve starých Vikinzích. Pohanství na ústupu no co už :-(.

27.6.2022 | 8:20:03
mirako

Kvalitní rozjezd, fakt krásný vizuál a efekty, hudba taky good, příběh je taktéž dobrý, herecké obsazení je fajn, ale mohlo být o něco lepší. Líbí se mi návaznost a odkazy na původní Vikings, které jsem viděl komplet až do konce. Jarl Haakon mi kupodivu nijak zvlášť nevadila. Takže spokojenost. Pěkných 8/10

28.5.2022 | 10:43:36
rada120

Ale jo. První díl utekl jako voda, i jsem se příjemně bavil :-). Ten Harald nevím proč, ale strašně mi připomíná toho pacholka Kalfa z prvních Vikingů :-D.

4.3.2022 | 18:59:35
Jiri007

Dobry dil, musim řict že kral Ethelred se vypořadal s vikingy fakt dobře když je pozval a pak je nechal všechny pobit a musim řict že to jak se Canute rozhodl pomstit tak ho chapu ale nečekal bych že se vikingove rozdělili na věřici a pohany ale pravě masakr v Anglii by je měl stmelit a ne aby se hadali a nemělo chybu jak Freydis se pomstila a to jak se Harald za ni postavil tak to fakt nemělo chybu i ten jeho projev aby se všichni stmelili nemělo chybu a jsem zvědav co ted bude s Freydis.

redaktor
1.3.2022 | 19:05:35
xube

Sračka na entu! Zlý casting je len špička ľadovca! Nemá to ani historickú ani zábavnú hodnotu. Len plagiát ťažiaci na rozbehnutej sláve predošlých vikingských seriálov. Nič originálne ani zaujímavé. Najlepší je scenár ako v porne :D

27.2.2022 | 16:27:24
Kangae

Začátek docela obstojný, uvidíme, co přinese další díl :)

27.2.2022 | 3:18:07
kobras63

Nemám nic proti černošským hercům, ale udělat jarl Haakon jako černošku i když je z Dánska, tak to fakt nemusím.

26.2.2022 | 18:15:02
Wolfinator1

Za mě naprosto super, mám zas konečně pocit ,že o něco jde a něco zajímavýho se děje a neplká se jen o ničem jak v posledních seriích vikingů. I souboje a technicky dobrý hudba fajn ( jo jen Jarlice tmavá tam nesedí no, ale to se dá přežít )

26.2.2022 | 15:25:54
Zin-Azshari

Začátek celkem slabej… většině vikingů tak nějak ani nejde věřit, že jsou vikingové a korunu tomu dává Jarlice Haakon. Snad se to zlepší.

26.2.2022 | 11:09:16
Jirka 007

Velmi slaby a herci nezazivny

26.2.2022 | 11:04:33
1

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama