Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

S01E04: The Bridge

S01E04: The Bridge

Vikingové přemýšlí nad tím, jak se zmocní Londýna, a tak jim Leif představí plán, díky kterému se nezmocní města, ale jeho vladaře. Emma a Godwin mají obavy z toho, jak se Edmund vypořádá s vikinskou invazí.

sk
25.2.2022
45 minut

Základní info:

Režie: Steve Saint Leger
Scénář: Declan Croghan
Hrají: Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Bradley Freegard (Knut), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Laura Berlin (Emma z Normandie), David Oakes (Godwin), Louis Davison (Edmund), Gavan O'Connor-Duffy (Njal), Edward Franklin (Skarde), Lujza Richter (Liv), Pääru Oja (Arne Gormsson), Kenneth M. Christensen (Nori), Christopher Rygh (Agnarr), James Ballanger (Hallbjorn), … 

Trailer k první sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

Grandiozní díl, zatím nejlepší. Skvělá akce a i načasování. Je jasné, že Edmunda chtěli Vikingové lapit a to se jim podařilo, ovšem určitě by stihl za pomocí koně a i svých vlastních sil skočit minimálně do řeky a odplavat, pokud teda uměl plavat. Jestli to tak skutečně bylo je druhá věc, ale spíš myslím, že ne každopádně je tu to, že si Edmuntovi sily byly poraženy. Ema to celé skvěle monitorovala. Spojenec z Mercie, který pranic neudělal, co tím sleduje. Vždyť přece musel vědět, že Vikingové zrádce trestají. Jsem zvědaví, jak dlouho zde tento zrádce vydrží.

8.7.2022 | 8:55:22
mirako

Vikingské paddleboardy byli super. :D Jedinou výtku bych dal, že po nich nestříleli lučišníci z těch věžiček, které byli na mostě. 9/10

12.6.2022 | 13:56:25
rada120

Parádní díl.

6.3.2022 | 13:58:45
Basim

Tohle už bylo skvělé.

5.3.2022 | 17:03:44
Xavik

Tak tohle bylo vážně napínavý.

admin
2.3.2022 | 18:49:12
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Leif nten plan vymyslel fakt dobře a nemělo chybu jak Canute vyzyval a posmival se Edmundovi aby na něj zautočil a tu lest kterou provedli že ho nechali uvězněneho na mostě to fakt nema chybu jsem zvědav jak si ted Edmund poradi zvlašt když se na něj Streona vykašlal a taky jsem zvědav jak zareaguje kralovna Emma a šlechta když Edmunda pravděpodobně zajmou.

redaktor
1.3.2022 | 23:54:05
Janeqq

Zatím vůbec nejlepší díl. Mám z toho velmi dobrý pocit. Kamera mi přijde, že se dost zlepšila od prvních dvou dílů, i když to je pořád asi největší kámen úrazu. Jinak klasicky scenérie stále parádní, děj se posouvá. Edmund nám asi brzy dopláče, uvidíme, co přijde dál. Postavy se vyvíjí velmi dobře, ať už na straně Vikingů, či Anglánů. Edmund si stříhnul takovýho místního Joffreyho. Jediný, co mě zatím překvapuje je chybějící plot armor postav. Postavy, které se dostaly rychle do podvědomí, jako Liv, Toke, Njal a další. Tvůrci se s tím očividně moc nemažou a to je dobře. Jinak, jak Emma, tak Godwin mi tady zatím přijdou skvělí. Face expressions Laury jsou pak naprosto úžasný, do role se dostala skvěle.

27.2.2022 | 14:21:08

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama