Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

S01E07: Choices

S01E07: Choices

Olaf se setkává s Karem, se kterým se domluví na společném napadení Kattegatu. Zatímco se Knut vrací zpátky do Norska, jeho pozice v čele Anglie se ujímá jeho otec, který má však jiné způsoby.

sk
25.2.2022
55 minut

Základní info:

Režie: David Frazee
Scénář: Declan Croghan
Hrají: Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Caroline Henderson (Estrid Haakon), James Ballanger (Hallbjorn), Pollyanna McIntosh (Aelfgifu), Louis Davison (Edmund), Asbjørn Krogh Nissen (Kare), Søren Pilmark (Svein Vidlovous), Lujza Richter (Liv), Christopher Rygh (Agnarr), Jinny Lofthouse (Hertha), … 

Trailer k první sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

To se mi líbilo. Sven I. Vidlí vous to je aspoň viking. U Knuta aspoň až zde vysvětleno, že konvertoval. Co se týče Edmunta tak bylo otázkou času, až ho někdo sejme, bohužel nakonec člověk z vlastních řad. Godwin vidí vlastní zájmy a neštítí se mrtvol. Ælfgifu z Northamptonu a Emma Normandská na jednom dvoře, jo tak toto se povedlo.  Dějová linka v Anglii skvělá. U Haralda Sigurdssona to zatím nasvědčuje, že chtěl Feydis jen přetáhnout. Zatím to nevidím tak, že by bojoval za Kattegat a bratra Olafa by zradil.

18.7.2022 | 8:33:08
Basim

Ten zvrat jsem nečekal a překvapilo mě to

12.3.2022 | 22:41:53
Xavik

V předposledním díle se to celkem sesypalo, tohle byla vážně nuda. Zradě na konci nevěřím.

admin
4.3.2022 | 18:42:01
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Harald řekl Freydis že se kvuli ni vzdava trunu a bude bojovat za Kattegat proti bratrovi a jsem zvědav jestli to dodrži jinak musim řict že Godwin to s Edmundem sehral fakt dobře a jsem zvědav jestli se Emmě podaři zvladnout situaci v Anglii když ji to Aelfgifu stěžuje a jsem zvědav jak si poradi Knut když se mu vlastni manželka vzepřela.

redaktor
2.3.2022 | 13:17:10
Valar. Morghulis ..

tenhle díl byl luxus ,hlavně linka v anglii

27.2.2022 | 22:50:24

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama