Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 41×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

S01E06: The Last Daughter of Uppsala

S01E06: The Last Daughter of Uppsala

Freydis se po děsivé výpravě ocitá zpátky do Kattegatu, kde se rozhodne stát štítonoškou. Kromě ní se do Kattegatu vrací i vikinská výprava. Kare se vrátí na místo, kde v mládí prožil velké trauma.

cz sk
25.2.2022
56 minut

Základní info:

Režie: Hannah Quinn
Scénář: Vanessa Alexander
Hrají: Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Bradley Freegard (Knut), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Laura Berlin (Emma z Normandie), David Oakes (Godwin), Caroline Henderson (Estrid Haakon), James Ballanger (Hallbjorn), Pollyanna McIntosh (Aelfgifu), Louis Davison (Edmund), Asbjørn Krogh Nissen (Kare), Lujza Richter (Liv), Álfrún Laufeyjardóttir (Yrsa), Kenneth M. Christensen (Nori), … 

Trailer k první sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

Hodně slušný díl. Knut nadbíhá Emě, no vlastně musí, jelikož dle dějin se vezmou:-). Olaf kuje pikle a intriky s Ælfgif z Northamptonu, no zamotává se to a graduje. Edmund tu je už jen jako loutka a že prý spolukrál, v podstatě co se Emě navrátili děti, je Ema ve vyšší pozici než poražený Edmunt. Opakuje se zde zapíjení víteztví z Anglie v Kategatu. Fredys štítonožka až moc veliký progres v jejím bojovím umění. Jak se Kar potuloval po Uppsale, hned jsem tušil, že vyvede opět něco strašného :-(. Sorry toto se nedělá. Konvertoval a i tak si je vědom síle starých bohů a co víc stále jejich činitele vidí. Pak vezme na to co se mu nelíbí nůž.

18.7.2022 | 8:30:03
Erzik

Uf, tak ta linka s Karem je hodně drsná, na mě asi až moc živě ztvárněná..

redaktor
21.5.2022 | 0:55:25
rada120

Spád dolů. Vypadá to, že opět dostaneme to co posledních 5 let. Bitva o Kattegat. :-( Toho Jarla Kareho bych si dokázal představit jako vůdce křížové výpravy v arabských zemích.

6.3.2022 | 14:37:54
Xavik

Kare ten příběh děsivě prohloubil. Drsný.

admin
3.3.2022 | 18:53:09
Jiri007

Dobry dil, musim řict že by mě zajimalo proč Kare nechal Freydis jin jen proto že ji Věštec nazval posledni a pak klidně Uppsalu vyvraždi a jsem zvědav jak planuje dobyt Kattegat ale jinak musim řict že Freydis byla dobra jak se učila na bojovnici a jsem zvědav jestli Olafuv plan vyjde nebo to Knut překazi a jsem zvědav jak si poradi se svoji manželkou ktera ma podil na Olafově planu a taky jsem zvědav co planuje s kralovnou Emmou když se s ni oddava sexu.

redaktor
2.3.2022 | 11:49:57
Valar. Morghulis ..

Díl docela dobrej ,ale zase jsme u toho jak hlavní postava během pár týdnů treninku je zase nepřemožitelná , týpky co trenujou bůhví jak dlouho ,hlavní postava přemůže jak nic .Líbylo se mi na původním seriálu (Vikings)ta realistyčnost Ragnar byl dobrej bojovník ,ale rozhodně ne nepřemožitelnej ,Rollo byl ztvárněn jako legendární bojovník ,tak to k němu sedělo ,ale pak od 4 serie nastoupili Ragnarovo děti a ty už byli nepřemožitelný hlavně Ivar :D

26.2.2022 | 18:40:01

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama