Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Poslední sezóna
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

Harald Sigurdsson

Harald Sigurdsson

Charismatický a ambiciózní berserk, jenž je schopen sjednotit všechny vikinské křesťany a pohany.

Sezóny 2
2022 - 2023

Harald Sigurdsson je charismatický, pohledný a přátelský Viking, který se narodil mezi vikinskou smetánku. Narodil se sice v Norsku, ale dlouhou dobu žil v Anglii. Ve chvíli, kdy odsud odjel, tu došlo k masakru, protože král Ethelred II. povraždil všechny místní Vikingy, a to včetně jeho staršího bratra Stena.

Jakmile se Harald vrátil zpátky do své domoviny, s pomocí krále Knuta svolal všechny Vikingy a pověděl jim o tom, že se musí vydat do Anglie a pomstít své padlé druhy. Harald trval na tom, aby se k jejich armádě přidali i Vikingové z řad pohanů, protože i jejich bratři padli v Anglii.

Harald má velké ambice, je předurčen k tomu se stát norským králem, nicméně tento titul mu chce vzít jeho nevlastní bratr Olaf. Brzy se spřátelí s nově příchozími Gróňany, mezi kterými si nejenom najde nového kamaráda Leifa, ale i novou lásku Freydis.

Harald Sigurdsson je…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Borec – míněno jako prototyp borce.

redaktor
4.7.2022 | 23:45:09
Janeqq

Prozatím určitě největší sympaťák. Charisma na rozdávání, scénář měl zatím pěknej. Moc se těším, co nám předvede dál.

10.4.2022 | 2:39:15
Xavik

Jednoznačně nejsympatičtější postava.

admin
5.3.2022 | 12:38:11

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama