Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

S01E08: The End of the Beginning

S01E08: The End of the Beginning

Olaf a Kare připravují svůj útok na Kattegat. Harald se překvapivě přidává na stranu nepřítele, zatímco ho Freydis hledá. Královna Aelfgifu chce ukázat svou hodnotu.

sk
25.2.2022
49 minut

Základní info:

Režie: David Frazee
Scénář: Eoin McNamee
Hrají: Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Caroline Henderson (Estrid Haakon), James Ballanger (Hallbjorn), Pollyanna McIntosh (Aelfgifu), Asbjørn Krogh Nissen (Kare), Søren Pilmark (Svein Vidlovous), Lujza Richter (Liv), Henessi Schmidt (Gytha), Christopher Rygh (Agnarr), … 

Trailer k první sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Robot_Bender

Hrůza!

17.1.2023 | 10:59:56
xube

Veľkolepý clifhanger konca zjazdu hipsterov a fanúšikov metalovej hudby…

Každopádne to má aj svoje plusy. Len keby si tvorcovia dali trošku viac záležať na historických faktoch a nerobili z toho epické fantasy. História si to totiž zaslúži.

4.4.2022 | 22:33:38
Zin-Azshari

Většina děje je celkem čitelná, ale má to tempo a nakonec tu herci i působí jako vikingové.

13.3.2022 | 21:00:32
Basim

Tak tomuhle říkám finálová bitva ne jako ty vikingové pátá a šestá řada.

12.3.2022 | 22:42:47
Xavik

Konec se povedl, bylo tam několik překvapivých momentů a prakticky do posledních minut jsem netušil, kdo vyhraje. Jen mi tam trochu chyběl Knut, škoda, že ho vynechali v posledních dvou dílech.

admin
5.3.2022 | 12:21:07
Janeqq

Finále naprosto parádní. Pro další sérii chci opravdu jen jedno… Daleko lepší práci s kamerou. Záběry jsou občas hrozný. Emma je skvělá. Boj o Kattegat byl myšlenkou skvělej, provedení už lacinější. Freydis jako novodová Lagertha, bohužel to charizma tam zatím dost chybí. Tvůrci se neserou moc s postavama a řežou to jedna za druhou. Jako jsme dřív přícházeli o Torsteiny, Arny, Leify, tak tady přicházíme o Liv, div ne o Haralda. Přijde mi to škoda, Liv byla jedna z nejsympatič­tějších postav, avšak chápu, že tady to bude působit spíš jako záminka pro cestu Leifa do světa. Všichni přeci víme, kdo byl první v Americe. Pokud bych se měl ohlédnout zpět a porovnat to třeba s Horikem nebo původním Haraldem, asi jsme zatím dost daleko. Potenciál to má ale obrovský a snad bude jenom líp.

2.3.2022 | 21:45:55
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Emma je fakt čislo jak s pomoci Godwina zmanipulovala Aelfgifu a pak ji znovu sebrala trun ktery ji vzala a jinak nemělo chybu jak Olfa taky chytře zmanipuloval Haralda aby předal špatne informace Freydis a spol ale musim řict že Kattegat bojoval fakt statečně a Freydis byla dobra když bojovala s Kareem a pak jak mu srazila hlavu a jsem rad že zachranila Haralda a musim řict že Olafovo vitězstvi bylo fakt kratke a to jak se pak všichni vyděsili tak to nemělo chybu a jsem zvědav na Leifa co bude dělat když zabili Liv.

redaktor
2.3.2022 | 14:14:37
Valar. Morghulis ..

poslední epizoda luxus a neskutečně navnadila na další sérii

28.2.2022 | 16:20:11

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama