Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
81/100 - 29×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Laura Berlin (Emma Normandská), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), David Oakes (Godwin), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

Vikings: Valhalla

Příběh seriálu se odehrává v 11. století, kdy i nadále pokračovaly vikinské nájezdy do Anglie. Co se týče dalšího zasazení, tento projekt se odehrává ve fiktivním světě, který vznikl díky seriálu Vikings (2013–2020). Konkrétně se odehrává cca sto let po událostech jeho poslední série, nicméně k jeho sledování není zapotřebí znát zápletku či osudy postav původního seriálu.

Protagonisté jsou tvořeny třemi postavami. Leif Eriksson je pohanský mořeplavec, kterého čeká ještě velká budoucnost. Po jeho boku stojí jeho sestra Freydis Eriksdotter, která má velký vliv na lidi ve svém okolí. Třetím protagonistou je berserk Harald Sigurdsson, který by se rád stal králem všech Vikingů.


Seriál vychází z produkce streamovací služby Netflix, která brzy po jeho objednání oznámila, že vytvoří hned několik řad najednou. Seriál odstartoval 25. února 2022 a vznikl díky Jebu Stuartovi, který u seriálu figuruje jako hlavní tvůrce. S tvorbou mu pomáhá Michael Hirst, autor původního seriálu Vikings.

(Trio hrdinů se nezastaví před ničím. Foto: Netflix)

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Vikings: Valhalla

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Chalpe00

Seriál mě dost překvapil. Vůbec to není špatné.

22.3.2022 | 10:45:19
matt44

pride mi to ako lacny a urychleny knock off povodneho serialu. dej ide velmi rychlo, niekedy rozmyslam co sa deje a preco, take to je rychle. nejake dopodrobna vykreslenie postav tu nie je. kral cnut zmizol asi v polke serie a uz tu nebol. za mna zatial nic moc, mozno dalsie serie budu lepsie

21.3.2022 | 19:20:39
Ynwalf

Dá se to. Btw český dabing je otřesný :D doporučuji v Angličtině

7.3.2022 | 3:03:54
Xavik

Rozhodně to není špatný, věřím, že to úspěšně naváže na původní Vikingy.

admin
5.3.2022 | 12:39:04
Kubaskou

Určitě lepší než poslední dvě série Vikingů, ale pořád žádná sláva.

27.2.2022 | 17:50:03
Kothy

Novy vikingsky serial.

25.2.2022 | 19:01:38

České titulky

Seriál Vikings: Valhalla pochází z produkce streamovací služby Netflix, jehož česká podpora vytvořila české titulky i dabing. První řadu si tedy můžete plně vychutnat přímo na Netflixu. Nezapomeňte poté ohodnotit jednotlivé epizody, postavycelý seriál

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama