Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Poslední sezóna
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

Knut

Knut

Mocný král Dánska a Norska, který sjednotí všechny Vikingy kvůli jedinému cíli.

Sezóny 2
2022 - 2023

Norský král Knut je muž, který má velké ambice. Jakmile zjistí, že byli povražděni všichni Vikingové v Anglii, rozhodne se sjednotit všechny zbývající Vikingy a dát jim jeden jediný cíl – dobýt Anglii a pomstít padlé druhy. Knutovi je jedno, kdo se k jeho tažení přidá, vítá všechny křesťany i pohany.

Jakmile sjednotí dostatečně velkou armádu, napadne Anglii. Sám si je moc dobře vědom toho, že jejich nepřátelé nemají šanci, když je připraví o jejich vladaře, a tak se zaměří na anglického krále, kterým je mladík Edmund II. Jemu a jeho vojákům se postaví na londýnském mostu.

Knut je inteligentní, nemilosrdný a ambiciózní král, který chce získat anglický trůn pro sebe. Jeho cílem je vytvořit co možná největší říši, ve které budou v čele stát Vikingové.

Knut je…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Janeqq

Hroznej sympaťák. Viking každým coulem.

10.4.2022 | 2:48:13
Xavik

Jakožto vůdce Vikingů mi je velmi sympatický. Pravý Viking.

admin
9.4.2022 | 10:47:50

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama