Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

Olaf Haraldsson

Olaf Haraldsson

Haraldův nevlastní bratr toužící po koruně krále Norska, který chce vymýtit všechny pohanské zvyky.

Sezóny 2
2022 - 2023

Olaf Haraldsson patří mezi Vikingy, kteří pevně vyznávají křesťanskou víru. V mládí vyrůstal po boku svých nevlastních bratrů Stena a Haralda, se kterými má stejnou matku. Později žil v Norsku, zatímco se jeho bratři přesunuli do Anglie.

I když to Olaf nedává moc najevo, jeho ambice jsou veliké. Touží po tom být králem Norska, ale v cestě mu stojí hned několik Vikingů, mezi které patří i jeho bratr Harald. S ním se sice domluvil na tom, že se nebude ucházet o norský trůn, ale potají po něm prahne.

Olaf by byl nejraději, kdyby všichni Vikingové vyznávali křesťanskou víru. Od své budoucí pozice krále si tedy slibuje to, že Norsko připraví o všechny pohany. Svou nechuť vůči pohanům sice dává najevo, ale ještě pořádně neukázal, jak moc jimi opovrhuje.

Olaf Haraldsson je…

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Janeqq

Přemýšlím, jestli postavu hodnotit podle toho, co hraje za roli nebo podle toho, jak dobře ji hraje. Postava jako taková je napsaná průměrně, jako záporák je otravný a jeho ambice jsou mnohdy až moc přímočarý. Herecky bych řekl, že je to podaný velmi dobře.

10.4.2022 | 2:42:06
Xavik

Celkem mě štve, ale hraje poměrně dobrýho padoucha.

admin
9.4.2022 | 10:45:44

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama