Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

S01E05: Miracle

S01E05: Miracle

Londýn je dobyt a na anglický trůn usedá nový král, nicméně to není ten, koho by místní čekali. Leif se loučí se svými padlými druhy, zatímco je oslavován za hrdinu. Harald čelí zradě a Freydis navštěvuje Uppsalu.

sk
25.2.2022
1 hodina

Základní info:

Režie: Hannah Quinn
Scénář: Eoin McNamee
Hrají: Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Bradley Freegard (Knut), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Laura Berlin (Emma z Normandie), David Oakes (Godwin), James Ballanger (Hallbjorn), Louis Davison (Edmund), Álfrún Laufeyjardóttir (Yrsa), Karen Connell (Bulsa), Asbjørn Krogh Nissen (Kare), Lujza Richter (Liv), Kenneth M. Christensen (Nori), … 

Trailer k první sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

Standartní situace u Vikingů po vítěství je, že se jednoduše začnou dohadovat nejen co dál, ale taky kdo si co uzme, což je i tady. Spojenec Mercie Streona byl řádně a spravedlivě odměněn za svou nečinnost. Edmunt a Ema budou dozajisté zde figurovat pouze jako jaká si trofej nebo loutkový král něčeho. Ema je však šikovná mladá vdova a zcela jistě bude ještě k dispozici. Uppsala pěkně ztvárněna. Pohanky na konci epizody mi bylo líto, léčila vlastně všechny.

18.7.2022 | 8:24:14
rada120

Stále skvělé, jen mě zarazilo jak se tak dostali do toho města? Most zbořen, přístaviště žádné v dohledu. Mezi E4 a E5 je takové slepé místo.

6.3.2022 | 13:59:52
Basim

zatím to jde

5.3.2022 | 17:04:09
Xavik

Netflix servíruje a já baštím s úsměvem na rtech.

admin
3.3.2022 | 12:59:31
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak vikingove dosahli sveho triumfu a pak se navzajem mezi sebou chtěli ziskat převahu ale nemělo chybu jak všichni seděli u kulateho stolu a Knut zabil Streonu protože mu nevěřil jinak ale nemělo chybu jak Harald pomohl kralovně Emmě s jejimi dětmi a nečekal jsem že se Knut chce stat kralem Anglie a jsem zvědav na Godwina jak si dokaže poradit v nove situaci a jsem zvědav co bude ted dělat Freydis.

redaktor
2.3.2022 | 10:43:47

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama