Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

Godwin

Godwin

Rádce anglického krále, který ve skutečnosti myslí především na vlastní dobro.

Sezóny 2
2022 - 2023

Godwin je vlivný hrabě z Wessexu, ze kterého se stal hlavní rádce krále Ethelreda II. Svému králi poskytuje velmi cenné rady, přičemž se na své pozici již poměrně osvědčil. Současná královna Emma Normandská ho nemá příliš moc v lásce, protože tuší, že je na něm něco prohnilého.

Godwin je typický politický přeživší, který je schopen udělat cokoliv, aby si udržel své vlivné postavení. Je znám tím, že myslí především na své vlastní blaho, přičemž je ochoten sloužit komukoliv. Právě proto je jasné, že není oddaný nikomu jinému než sám sobě.

Za jeho současné chování pravděpodobně může jeho otec, taktéž hrabě. Tomu se povedlo pošpinit jméno svého rodu svými činy, a tak jeho syn dělá vše, co může, aby jeho reputaci napravil. Kromě toho, že je schopný řečník, umí se ohánět i mečem.

Godwin je…

  • synem Godwina (†)

Foto: Netflix

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Janeqq

Vedle Emmy a Haralda bych řekl, že to je další role, která se povedla obsadit přímo parádně. Obsahově mě po celou dobu slušně bavil, potenciálem ale doufám, že bude mířit jenom výš.

10.4.2022 | 2:46:50
Xavik

Další role, která byla stvořena přímo pro Davida Oakese.

admin
9.4.2022 | 10:47:29

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama