Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

S02E01: The Web of Fate

S02E01: The Web of Fate

Svein Vidlovous připlouvá do Kattegatu, kvůli čemuž se Olaf ocitá v nepříjemné situaci. Freydis a Harald se skrývají na severu a přemýšlí nad tím, zda se mají vrátit a bojovat o královský trůn Norska.

sk
12.1.2023
55 minut

Základní info:

Režie: Ciaran Donnelly
Scénář: Jeb Stuart
Hrají: Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), John Kavanagh (Prorok), Pollyanna McIntosh (Aelfgifu), Stanislav Callas (Jorundr), Søren Pilmark (Svein Vidlovous), Lujza Richter (Liv), Niall O'Brien (voják), Charlie O'Connor (Svein), Owen J. Barton (Osparkr), Fiona Browne (matka), … 

Trailer ke druhé sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Limitsalv

Pro začátek by to šlo. Chybí mi tam však postava Cnuta. Tak třeba se vráti. Bojím se však, aby v Anglii nešla dějová linka do kytek, co tam bude vymýšlet Godwin. Taky jsem typoval, že Freydis se bude muset od Haralda odloučit a nejspíš asi natrvalo, jako propast nebo rozdíl ve víře je opravdu veliký a oba dva jsou tvrdé palice ani jeden z nich nechce ustoupit a těžko by spolu hledali kompromis. Otázkou je, jaký osud čeká jejich potomka?

24.4.2023 | 14:16:16
Jiri007

Dobry dil, musim řict že jsem nečekal že by Freydis byla schopna žit klidny život a čekal jsem že nakonec když po nich pujdou že se přida taky a jsem zvědav na to nove misto kam jedou, jinak jsem zvědav jak ted budou postupovat Harald a Leif a jinak jsem nečekal že Knutuv otec omilostni Olafa a ještě ho jmenuje kralovskym ochrancem jsem zvědav jestli se bude pokoušet o zradu a jinak jsem zvědav na situaci v Anglii protože je vidět že Godwin něco planuje.

redaktor
22.3.2023 | 22:36:00
Lucka1999

To je blbost…

17.1.2023 | 10:36:51
Basim

Jako dobrý začátek

16.1.2023 | 12:45:59
Xavik

Pokračování pořád fajn. Klasický rozjezd po pauze.

admin
13.1.2023 | 12:20:10

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama