Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 44×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Poslední sezóna
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

S02E04: The Thaw

S02E04: The Thaw

Cesta do Cařihradu se komplikuje, protože posádka není schopna jet dále s lodí na saních. Olaf zjišťuje, kde se nachází Harald. Emma i nadále podezírá Godwina, a tak hodlá udělat vše, aby zjistila, zda ji neplánuje zradit.

sk
12.1.2023
45 minut

Základní info:

Režie: Monika Mitchell
Scénář: Eoin McNamee
Hrají: Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Pollyanna McIntosh (Aelfgifu), Bradley James (Harekr), Stanislav Callas (Jorundr), Hayat Kamille (Mariam), Sofiya Lebedeva (Eleana), Eleanor McLynn (Dorn), Eigil Hedegaard (Gestr), … 

Trailer ke druhé sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že Harald měl poslechnout a počkat až se přežene ta ledova hraz, jinak nemělo chybu jak Emma chtěla od Aelfwynn zjistit informace co planuje Godwin ale bylo jasne že se ji Godwin nebude svěřovat se svymi plany a třeba ji opravdu miloval jsem zvědav co bude dělat ted když ho Emma připravila o někoho koho měl rad, jinak Freydis byla dobra když naslouchala oběma narodum a nečekal jsem že Harekr zajde tak daleko a zmasakruje je jsem zvědav co ted bude s Freydis.

redaktor
23.3.2023 | 11:53:02

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama