Vikings: Valhalla (Vikingové: Valhalla)
75/100 - 41×

Vikings: Valhalla(Vikingové: Valhalla)

Zasazeno sto let po událostech seriálu Vikingové, Vikingové z Valhally představí svým divákům několik dalších nejznámějších Vikingů, kteří kdy žili. Konkrétně je řeč o Leifu Erikssonovi, Freydis Eriksdotter a Haraldu Sigurdssonovi. Jejich životy představovaly boj za přežití a slávu.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
3 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Sam Corlett (Leif Eriksson), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Bradley Freegard (Knut), Caroline Henderson (Estrid Haakon)

S02E06: Leap of Faith

S02E06: Leap of Faith

Olaf je v patách posádce, a tak Harald musí učinit těžké rozhodnutí. Jormundr čelí soudu, královna Emma se ještě více zamotává do Godwinových intrik a Freydis si jde za pomstou.

cz sk
12.1.2023
53 minut

Základní info:

Režie: Jan Matthys
Scénář: Niall Queenan
Hrají: Sam Corlett (Leif Eriksson), Frida Gustavsson (Freydis Eriksdotter), Leo Suter (Harald Sigurdsson), Jóhannes Haukur Jóhannesson (Olaf Haraldsson), Laura Berlin (Emma Normandská), David Oakes (Godwin), Bradley Freegard (Knut), Bradley James (Harekr), Marcin Dorocinski (Jaroslav Moudrý), Stanislav Callas (Jorundr), Hayat Kamille (Mariam), Sofiya Lebedeva (Eleana), James Ballanger (Hallbjorn), Emily McEntire (Hrefna), … 

Trailer ke druhé sérii:

Foto: Netflix

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu když Harekr patral po Freydis ale ta se mezitim zotavovala ale jinak myslim že měla počkat až bude při sile a až potom bojovat a nemělo chybu jak se nakonec Jomsborgove vzbouřili a zabili Harekra sami, jinak nemělo chybu jak se Knut vratil a hned vybral Godwinovi novou nevěstu ktera je kralovske krve a jsem zvědav jestli to zamyšlel a jsem zvědav jestli Leif a spol přežili ten pad.

23.3.2023 | 14:10:12
Xavik

Já už myslel, že se tam ten Knut ani neobjeví. :D

admin
17.1.2023 | 18:45:28

České titulky

Nejnovější díly seriálu Vikings: Valhalla si můžete pustit na streamovací službě Netflix, kde si je užijete i s českou podporou. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama