Vikings (Vikingové)
95/100 - 934×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

Gunnhild

Gunnhild

Štítonoška, která se přidá k Haraldově výpravě do Wessexu.

Sezóny 2
2018 - 2020

Král Harald Krásnovlas se rozhodne napadnou království Wessex, a proto ho napadne společně s jarlem Olavsonnem, který spravoval město York. Gunnhild je jeho žena a schopná štítonoška.

Její manžel však během jedné z bitev zemře, kvůli čemuž Gunnhild ovdoví. Zálusk si na ni začne dělat samotný Harald, nicméně po příchodu Bjorna Železného, jenž se s ní střetl v bitvě, ve které zemřel její muž, začne mít zájem o něj. Bjorn projeví stejné sympatie a nakonec řekne, že je první ženou, kterou kdy miloval.


Kvůli ní se Bjorn a Harald poměrně hodně pohádají, nicméně se nakonec sjednotí a rozhodnou se napadnout Kattegat. Bjorn si vezme Gunnhild za ženu, která zrovna čeká jeho dítě.

Gunnhild je…

  • bývalou manželkou Olavsonna
  • manželkou Bjorna Železného (mladší, starší)
  • nevlastní matkou Siggy, Haliho a Asy
  • tetou Ragnara

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Daniel99j

Super, hned mi sedla :)

5.2.2020 | 2:48:00
Kothy

kocka :)

14.2.2019 | 22:26:27

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama