Vikings (Vikingové) Olaf

Olaf

Olaf

Norský král, se kterým chce Ivar uzavřít spojenectví.

Sezóny 1
2019 - 2019

Král Ivar Bezkostý začne hledat mezi vikinskými králi spojence, a proto se rozhodne kontaktovat krále Olafa, za kterým pošle svého bratra Hvitserka. Ten však nemá v plánu uzavřít spojenectví mezi Ivarem a Olafem, ale mezi sebou a Olafem.

Poté, co Hvitserk dorazí za králem Olafem, je s ním zacházeno velmi špatně. Hvitserkovo odhodlání je hned několikrát otestováno, zatímco se Olaf rozhoduje nad tím, jak naloží s ním a s jeho nabízeným spojenectvím. Nakonec se rozhodne uzavřít spojenectví s Hvitserkem a společně s ním napadnout Kattegat.


I když se Olaf přidal na Hvitserkovu stranu, tak stále přemýšlí nad tím, zda se rozhodl dobře. Hvitserk ho však ujišťuje, že udělal správné rozhodnutí, protože Ivar musí být zastaven. Olaf se následně účastní bitvy o Kattegat, i když ne nijak aktivně, ale hezky v pohodlí svého křesla.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Trailer k 6. řadě

Seriál Vikings se dočká šesté série, na jejíž první záběry se můžete už nyní podívat v nejnovější upoutávce

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás