Vikings (Vikingové) Olaf

Olaf

Olaf

Norský král, se kterým chce Ivar uzavřít spojenectví.

Sezóny 2
2019 - 2020

Král Ivar Bezkostý začne hledat mezi vikinskými králi spojence, a proto se rozhodne kontaktovat krále Olafa, za kterým pošle svého bratra Hvitserka. Ten však nemá v plánu uzavřít spojenectví mezi Ivarem a Olafem, ale mezi sebou a Olafem.

Poté, co Hvitserk dorazí za králem Olafem, je s ním zacházeno velmi špatně. Hvitserkovo odhodlání je hned několikrát otestováno, zatímco se Olaf rozhoduje nad tím, jak naloží s ním a s jeho nabízeným spojenectvím. Nakonec se rozhodne uzavřít spojenectví s Hvitserkem a společně s ním napadnout Kattegat.


I když se Olaf přidal na Hvitserkovu stranu, tak stále přemýšlí nad tím, zda se rozhodl dobře. Hvitserk ho však ujišťuje, že udělal správné rozhodnutí, protože Ivar musí být zastaven. Olaf se následně účastní bitvy o Kattegat, i když ne nijak aktivně, ale hezky v pohodlí svého křesla.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E10: The Best Laid Plans

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Umpalumpa3, @Historic
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze: SVA, AVS, AMRAP, ION10, BAMBOOZLE, AMZN, iNTERNAL-GHOSTS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Vikings

Netflix připravuje pokračování

Seriál Vikings sice skončí šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Vikings a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je aktuální věk těchto Vikingů?

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás