The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Spoilerová diskuze

Do této diskuze vstupujte pouze a jenom, pokud chcete zná spoilery z natáčení, nebo pokud chcete ostatním sdělit, jaké nové spoilery z natáčení aktuálně jsou.

Stardos

Jak moc si jinak myslíte, že je možnost, že Commonwealth zasáhne do děje s CRM? Pamela v seriálu pochází z rodiny vlivných politiků – otec Pamely byl prezident, strýc Pamely byl naopak odhalen Connie pro korupci. Nějak si říkám, že by Pamela možná mohla vědět o existenci CRM.

23.2.2022 | 23:02:04
Stardos

Zatím potvrzené postavy, které přežijí do finální epizody – Daryl, Carol, Maggie, Negan, Judith, Rosita, Eugene, Gabriel, Ezekiel, Dianne, Magna, Yumiko, Connie, Kelly, Luke, Jules a pravá Stephanie

Tady fotka z finále https://twitter.com/…718548082704

#2123 Janeqq
25.2.2022 | 14:28:47
Janeqq

#2122 Stardos: Ať přemýšlím, jak přemýšlím, nenapadá mě nikdo z „našich,“ kdo by tam měl chybět? Plus teda tam není Mercer, ale u toho snad není pochyb.

#2124 ori
28.2.2022 | 18:54:53
ori

#2123 Janeqq: Aaron? Neviem, niektorých vôbec nespoznávam :D

#2126 Janeqq
webmaster
28.2.2022 | 20:02:28
Patrik_38

Predčím/kým utekajú? Myslíte že v spoločenstve sa to posralo a budú sa snažiť o útek ako vo world beyond?

#2127 ori
28.2.2022 | 22:11:08
Janeqq

#2124 ori: Hej, Aaron. :D Nemyslel jsem tak, koho z nich poznám, ale z toho, co vypsal Stardos. :D I tak si ale myslím, že Aaron by to mohl mít pojištěný. :D

#2129 Stardos #2130 Stardos
1.3.2022 | 15:52:36
ori

#2125 Patrik_38: Spoločenstvo ale nie je zlé, to je občianska vojna, a jeho obyvatelia chcú byť slobodní a navzájom si rovní.

webmaster
1.3.2022 | 15:55:25
ori

Tak Negan je opäť v partii! :) https://pbs.twimg.com/…DWycXwAUTaMx?…

webmaster
1.3.2022 | 20:24:37
Stardos

#2126 Janeqq: Pokud to teda Aaron neschytá jako Rick v komiksu, někdo usuzuje, že by mohl sehrát větší roli právě on. Ono by to za mě dávalo smysl – Aaron v seriálu byl politik před apokalypsou, Pamelu pravděpodobně znát bude, protože je z významné politické rodiny. Takže se bojím, že Sebastian zabije Aarona.

Taky je druhá varianta, a to že Aaron zůstal v Alexandrii a na poslední chvíli přijde i se zbytkem lidí na pomoc (stejně jako v komiksech Magna s Yumiko), přičemž jako lidi by rádi, kdyby se tam tímhle způsobem vrátili právě Rick s Michonne :D

#2131 Janeqq
1.3.2022 | 23:42:04
Stardos

#2126 Janeqq: Z hlávních postav ještě Leah a Jerry. Je otázka, zda se Leah ještě objeví, zatím ji stále uvádí v also starring. Jerry je otázka – je možné, že kvůli natáčení Shazama má omezenou roli, ale nevím s jistotou

#2132 Stardos #2133 ori
1.3.2022 | 23:45:07
Janeqq

#2129 Stardos: Jo, to s tím Aaronem dává smysl. Docela bych tomu i věřil. Pasoval by mi na Rickovu roli ze všech nejvíc. Ani druhá varianta nezní špatně, uvidíme. Každopádně, kdyby tomu tak mělo být, tak to bude snad na úplném konci. Nebo tohle jsou už záběry z úplného finále, jestli jsem to pochopil správně? Jinak osobně jsem tedy čekal, že Leah má příběh tak nějak za sebou. Upřímně ani nevím, co by tam ještě hledala. :D

#2132 Stardos #2133 ori
2.3.2022 | 0:38:43
Stardos

#2130 Stardos: Tak ještě Lydia, ta mi úplně vypadla.
#2131 Janeqq: Ano, momentálně se už natáčí finále. Předpokládám, že Leah možná bude nějak souviset s tím spinoffem Daryla a Carol

2.3.2022 | 14:44:26
ori

#2130 Stardos:
#2131 Janeqq: Leah sa ešte vráti, v trailery s ňou boli scény ktoré sme ešte nevideli, a aj Angela Kang povedala že teraz je ešte nebezpečnejšia než predtým, lebo už nemá čo stratiť keď o všetkých prišla.

webmaster
2.3.2022 | 15:40:13
juraj_r

Ten zoznam mien ktorý dal niekto (podľa mňa Mercer) Connie pod dvere…je možné že to je zoznam mien ľudí ktorích odovzdávajú do CRM. Toto bude možno cesta ako to celé prepoja. A ešte si myslím, že to má na starosť Lance.

#2135 ori
2.3.2022 | 16:15:15
ori

#2134 juraj_r: To si nemyslím, aj keď je nepravdepodobné, aby sa dve tak veľké skupiny nestretli, neverím v nejaké prepojenie. Keby Spoločenstvo patrilo k Občianskej republike, určite by bola zmienka o 50 tisícovej komunite, ktorá by bola rovnakou hrozbou ako Omaha a Portland. To budú skôr mená ľudí, ktorí si začali sťažovať na Spoločenstvo a boli umlčaní, ale nemyslím si že zabití, Spoločenstvo je prehnité a plné klamstiev, ale nie sú to vrahovia nevinných ľudí.

webmaster
2.3.2022 | 17:41:36
Stardos

Je nějaká reálná šance, že je spinoff Daryla s Carol jen podfuk? Stejně jako když Kirkman udělal podfuk s dalšími obálkami komiksu? Někdo to začal řešit na Twitteru, tak mě to zaujalo – co kdyby byl ten spinoff jen zástěrka pro to, aby mohli ve finále zabít třeba Carol s tím, že všichni budeme věřit tomu, že přežije? Nemyslím si, že by AMC do tohohle šla, ale třeba by to tak být mohlo

#2137 ori
2.3.2022 | 19:18:16
ori

#2136 Stardos: Nad tým uvažujem už dlho, a rovnako by som tipoval aj tie filmy o Rickovi :D

#2138 Stardos
webmaster
2.3.2022 | 19:41:41
Stardos

#2137 ori: Nad filmy jsem taky uvažoval. Avšak ohledně nich mám smíšený názor. Spinoff Daryla a Carol mi přijde docela neškodný a myslím si, že by to nějakou extrémní reakci nevyvolalo, kdyby se ukázalo, že to byl podfuk. Ty filmy naopak si říkám, že by mohly vyvolat negativní reakci. Už dva roky (už nemám pojem, jak dlouho to vlastně je od oznámení) čekáme na nějaké novinky a oni nic moc neříkají, což samo o sobě může vypovídat tomu, že to je taky podfuk – u toho spinoffu nic takového nehrozí, protože víme, že čekají na konec seriálu. Tudíž já si říkám, kdyby filmy byly podvod, tak slyšíme naopak hodně více, protože už je to fakt nějaká doba a ta důvěra je současně podlomena (a prroto lidi čekají, že se Rick objeví) Je to takové celé zvláštní přece jenom.

Nicméně ono těch scénářů může být více. Rick se objeví a dozvíme se, že bude jen jeden film. Anebo taky úplně něco, co bychom nečekali, a to obnovení TWD pro 12 sérii až po odvysílání finále. Do 12 série by se vrátil Rick a Michonne, došlo by k propojení s FTWD a Beyondem a k finálnímu konfliktu s CRM. 12 řada by pak odhalila skrze flashbacky, co se s Michonne i Rickem dělo. Spinoff by byl taky fake, a Daryl by zemřel / byl uvězněn CRM, což by odpovídalo tomu možnému obsazení Normana do role Ghost Ridera

#2139 Janeqq
2.3.2022 | 22:41:35
Janeqq

#2138 Stardos: Jako myšlenka dobrá.. Upřímně jako člověk, co fakt postavy typu Daryl, Carol má rád, tak si nedovedu představit, že bych se na ten spinoff vůbec díval. Vůbec bych se tomu nedivil, kdyby to nakonec nebylo, Ono celkově… Jak tak nějak znám komiks a všechno okolo univerza, mám zkouknutý sequel seriály. Ani nemám pocit, že bych se na nějaký další filmy/seriály měl těšit. Myšlenka toho nečekanýho obnovení mi přijde asi vůbec nejlepší, když to tak po tobě čtu. Uvidíme, uvidíme.

3.3.2022 | 19:26:31
ori

Tak teraz rozmýšľam či sa Lance nepokúsi zabiť guvernérku, a Carol by ho zastavila.

#2141 Janeqq #2142 Stardos
webmaster
6.3.2022 | 20:29:32


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama