The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Spoilerová diskuze

Do této diskuze vstupujte pouze a jenom, pokud chcete zná spoilery z natáčení, nebo pokud chcete ostatním sdělit, jaké nové spoilery z natáčení aktuálně jsou.

Janeqq

#2140 ori: Nevím, jestli úplně zabít, ale zbavit se jí chtít určitě bude, to vypadá. :D

7.3.2022 | 11:04:58
Stardos

#2140 ori: Já si říkám, zda bude Pamela vůbec špatná. Možná lehce arogantní a naivní, ale nemyslím si, že by museli jít komiksovou cestou. Lance by se možná mohl pokusit o nějaký převrat.

Jinak ten oznámený spinoff o Maggie a Neganovi – já nevím, já jim to nějak nevěřím. :D já si fakt říkám, zda to není snaha nás nějak podvést

#2143 ori
7.3.2022 | 23:21:02
ori

#2142 Stardos: Tak pre mňa ani komiksová nebola zlá, osobne som ju mal celkom rád, bola milá, táto seriálová mi naopak moc nesedí. S tými seriálmi si to tiež myslím, Tales of TWD ešte verím že skutočne bude, ale Daryl&Carol a tento Negan&Maggie a filmy sú podľa mňa fake tak ako to bolo s komiksom. Ale ľudí to skôr naštve než poteší :D

#2144 Tomski #2145 Stardos
webmaster
8.3.2022 | 8:11:16
Tomski

#2143 ori: U filmů bych řekl, že jde spíš o produkční průser, ale u těch seriálů mi nedává smysl je ohlašovat před koncem TWD, ale vlastně bych je rád viděl a vlastně mě to pak nasere :-D

8.3.2022 | 12:23:25
Stardos

#2143 ori: Ona ta reakce na seriály je taková smíšená, já viděl zejména negativní. Třeba na Daryla a Carol jsem viděl neutrální pohled – sice oblíbené postavy, ale co nového mohou ve spinoffu nabídnout. U Maggie a Negana jsem viděl naopak dost negativní reakce – hodně lidí je proti myšlence, že by Maggie cestovala s Neganem. Já si myslím, že kdyby byly seriály fake, tak lidi to tolik zase nenaštve až na ty, kteří se těší. Co se týče filmů, tak tam nevím fakt co si myslet – ono to fakt vypadá, že ty filmy chtěli, ale nejsou to schopni udělat :D

8.3.2022 | 13:24:45
sonulle

A myslíte si, že herci to hrají s produkcí, předvším Jeffrey, kterému veřejně gratulovala i jeho žena? Já teda věřím, že spin-off Negan a Maggie bude. S caryl seriálem nevím, tam je to takové, že si nejsem jistá. Ale jedna recenzentka se dušovala, že i caryl spinoff bude, mají ho prý v plánu, jen oficiálně nechtějí vydat název prý kvůli spoilerům. u Caryl chybí ofiko oznámení, ale pochybuji, že Norman a Melissa, stejně jako Jeffrey hrají na lidi habaďůru

#2147 Janeqq
9.3.2022 | 10:27:10
Janeqq

#2146 sonulle: Možný je všechno. Uvidíme, ale to, co píše Stardos mi docela dává i smysl. Osobně bych si daleko víc přál asi Megan než Caryl spinoff. Přijde mi, že je tam daleko víc z čeho brát. Daryl a Carol jsou už podle mě vyčerpaný postavy, především teda Carol. Bez ohledu na to, jak moc je Maggie neoblíbená – Carol je prostě už nezajímavá, nenabídne nic. Naopak jsme mohli dost dobře vidět, že Maggie s Neganem prostě fungují parádně. Uvidíme, co přijde.

9.3.2022 | 22:39:16
juraj_r

Myslím že somnou nebude nikto súhlasiť, ale to ako sa v ukážke na 14tu časť pozeral Sebastian na Daryla, aj celkovo ako je zobrazovaný medzi nimi vzťah… Úplne by som povedal že Daryl dostane Rickovu smrť. Viem, spin off a taak, no možno je to fakt len dobrý blaf.

#2149 Hunter12
13.3.2022 | 20:37:33
Hunter12

#2148 juraj_r: To samé mne napadlo hned po zhlédnutí 11×10. Že by spin-off Daryla a Carol byl opravdu fake? Třeba z toho důvodu ještě nebyl oznámen název toho spin-offu. Já se ale přikláním k tomu, že to fake není a že opravdu, jak tvůrci oznámili, název spin-offu nebyl zatím oznámen kvůli spoilerům. Třeba Sebastian bude mířit na Daryla ležícího v posteli a na poslední chvíli bude zastřelen Carol nebo třeba Judith. Čtenáři komiksu by si už mysleli, že Daryl bude mít Rickovu komiksovou smrt, ale nakonec by došlo k takovémuto zvratu. To by také nebylo špatné.

#2150 Stardos #2151 ori
13.3.2022 | 21:42:33
Stardos

#2149 Hunter12: Nebo se Sebík netrefí :D to by bylo lepší, ukázat jak je vlastně neschopný :D

#2151 ori
13.3.2022 | 21:49:55
ori

#2149 Hunter12:
#2150 Stardos: Angela povedala že nebudú adaptovať všetky scény z posledných čísel komiksu, takže by som sa nedivil keby tu tá smrť ani nebola, rovnako ako dá Dwightova. Možno to bude práve tak že na neho bude iba mieriť ale potom si to rozmyslí alebo do toho niečo vojde. Nečakám, že by ho Carol zabila, to by si to tam pekne posrali a ešte nás čaká veľa častí.

webmaster
13.3.2022 | 22:20:26
Janeqq

Na jednu stranu jsem vždycky byl hrozně rád, že jsem dle komiksů jaksi věděl, co „čekat.“ Ale tím, jak se poslední roky všechno změnilo a člověk je najednou v takový nejistotě, tak to má úplně jiný směr. :D Dost jsem zvědavý na vývoj po dnešní epizodě. Flashforward z prvních dílů najednou dostává úplně jiný význam a jsem zvědavý, jak se k tomu jednotlivý postavy postaví. Co se týká Rickovi smrti, s tím už ani tak nepočítám. Sice nějaký tension Darylem a Sebastianem je, ale nečekám, že to bude tak horký.

13.3.2022 | 22:34:11
Stardos

Začal se šířit spoiler, že by Rosita mohla umřít ve finále, údajně na kousnutí. Nemám žádné údajné potvrzující materiály, jen jsem o tomhle spoileru teď slyšel

#2154 Stardos
15.3.2022 | 23:22:33
Stardos

#2153 Stardos: Tak teď jsem narazil na tohle: údajně se to natáčelo veřejně, že to prostě mohli vidět ti, co běžně takhle chodí okolo natáčení. Údajně se to nesnažili ani nějak utajit. Fotky stále nemůžu najít. Nicméně pokud je tohle pravda, je možné že to je fake out? Pro 7×01 taky natočili variaci scén, je možné že teď úmyslně nechají lidi myslet si, že to odnese Rosita, zatímco to fakt bude Carol nebo Daryl?

#2155 Cermb0
15.3.2022 | 23:26:22
Cermb0

#2154 Stardos: Kdyby měla ve finále celého seriálu umřít Rosita, tak to není nic extra, protože Rositu beru jako vedlejší a nezajímavou postavu. Btw podle mě ve výsledku Rickovo smrt může dostat spíš Ezekiel..

#2157 Stardos
16.3.2022 | 8:09:21
Sapphire1977

prečo by mal vôbec niekto umrieť? ja budem rád keď prežijú všetci

#2158 Hunter12
16.3.2022 | 9:09:40
Stardos

#2155 Cermb0: Chápu, proč to tak bereš. Nicméně z trošku jiného hlediska je Rosita v současné chvíli třetí největší postava spolu s Eugenem po Darylovi a Carol, a rovněž má poměrně slušnou fanouškovskou základnu. A například jak přidali na Twitteru k hashtagům nějaké emoji, tak hashtagy související s Walking Dead mají jako emoji Rositu. Jako nějak se mi ten spoiler nezdá, protože nikde žádné fotky nejsou a natáčeli to doslova na otevřené přístupné ulici :D kdyby to měla být poslední smrt ve Walking Dead, budou se to snažit utajit stejně jako Aldena

16.3.2022 | 12:11:50
Hunter12

#2156 Sapphire1977: Protože to je TWD, který si zakládá na tom, že může kdokoliv kdykoliv zemřít a ne nějaká Ordinace v růžové zahradě, kde mimochodem hlavní postavy umírají pomalu častěji než právě v TWD.

#2159 Sapphire1977
16.3.2022 | 17:25:26
Sapphire1977

#2158 Hunter12: to už dávno pri WD neplatí, skončilo to s hlavami na kolíkoch, „kdokoliv kdykoliv“ podľa toho ako to beriem ja platilo akurát tak pri GoT, aj to len pri prvých sériách

#2160 Stardos
17.3.2022 | 7:57:10
Stardos

#2159 Sapphire1977: Tak v komiksech umírání postav pokračovalo i po kůlech a nejednalo se zrovna o bezvýznamné postavy – Andrea, Dwight, Sherry, Rick… A dokonce i off-screen Stephanie. Jako já nepředpokládal, že hlavní postavy budou padat ve velkém (zvláště když pořád počítám s tou 12 sérií :D), ale nechce se mi věřit, že by byl Alden jediný…

17.3.2022 | 12:18:29


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama