The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Diskuze: Spoilerová diskuze

Do této diskuze vstupujte pouze a jenom, pokud chcete zná spoilery z natáčení, nebo pokud chcete ostatním sdělit, jaké nové spoilery z natáčení aktuálně jsou.

ori

#2100 Stardos: Keď zistí aký chladný a nemilosrdný človek sa z neho stáva, plus potom čo hovorila o tom svojom sne že Abrahama niekto strelil do hlavy… to mi znie celkom fajn.

webmaster
1.10.2021 | 15:47:13
WeRaHlasyUlice

Ahojte prosim uplne mimo ted.. Nevi nekdo z Vas kdy budou filmy s Rickem??? ja to nemuzu nikde najit a uz sem zoufala… neb se nemohu dockat :D :D predem diky a mejste se faaajn :*

#2103 ori
8.1.2022 | 18:06:48
ori

#2102 WeRaHlasyUlice: My všetci sme na tom úplne rovnako ako ty, vieme len to čo sa vedelo pred štyrmi rokmi, teda že nejaké filmy sú v pláne :D

webmaster
8.1.2022 | 19:19:40
WeRaHlasyUlice

takze taky uplny prd :D diky

9.1.2022 | 12:29:14
Janeqq

Nové přírůstky do #TWDFamily? https://imgur.com/a/65aN5bU Někdo nějaký podrobnější info? Nepředpokládám, že se to týká již „dokončené“ S11?

#2106 Tomski
4.2.2022 | 0:34:55
Stardos

Údajně obsadili herce, který má hrát 20 letého RJe (nebo malého Hershela, si nevzpomínám) – ví někdo něco více? Vypadá to, že by mohli zadaptovat i poslední díl komiksu v nějaké formě, nicméně mi to nesedí vzhledem k Rickovi a Michonne :D

#2108 Hunter12
7.2.2022 | 15:09:34
Hunter12

#2107 Stardos: Upřímně doufám, že to není pravda. Já tam ten dvacetiletý časový skok a celou tu zápletku po časovém skoku nechci. Ani by moc nedával smysl, vzhledem k tomu, že příběh TWD bude pokračovat ve spin-offu Daryla a Carol. A pokud jde o Ricka… Třeba se v poslední třetině 11. série vrátí i s Michonne a třeba pár dílů na to zemře tak, jak zemřel i v komiksu. To by byl stěr pro všechny fanoušky Ricka. Místo filmů by ho vrátili do seriálu a to jen pro to, aby zemřel. :-)

#2109 tobi999tomas
7.2.2022 | 18:07:05
tobi999tomas

#2108 Hunter12: Ten časový skok je důležitý okamžik celého komiksu, ke kterému by se seriál měl uchýlit. A ono se dá adaptovat i celkově, i když tam Rick ani Michonne není. Ty dva můžou zakomponovat bez problémů v posledním díle jako cameo. Zbytek příběhu co se stalo během toho skoku se dá vysvětlit v těch filmech, jestli vůbec vyjdou. Spin-off Daryl a Carol by moc ten časový skok neškodil. Ten spin-off může se odehrávat během toho velkého časového skoku. Dalo by se říci, že ten spin-off se stane něco jako „retrospektivní pokračování“. Pokračovali by ihned potom co odešli a skončilo by to předtím koncem, který bychom viděli ve finální epizodě. To znamená, že je tu šance kdy oni odejdou ve předposlední epizodě a pak ta finální epizoda by byla ukončení všech těch očekávaných seriálů, které ještě nejsou venku. Zároveň člověka nutí k tomu, aby na ty seriály koukal. Člověk by si myslel, jak to sakra vymyslí a jestli vůbec to bude dávat smysl když tohle chtějí zakomponovat. Ale hej, takové řešení jde taky. Ta finální epizoda s časovým skokem nemusí vysvětlit nic, ale můžou to vysvětlit ty spin-offy. „Retrospektivní pokračování“ může fungovat i na Neganův potenciální spin-off, který JDM a mnoho dalších producentů TWD chtějí zrealizovat.

#2110 Stardos
7.2.2022 | 22:06:46
Stardos

#2109 tobi999tomas: Takhle, já souhlasím, že to jde, ale v případě Ricka, Michonne a spol. (s Darylem a Carol, a s Neganem problém nemám) se mi to retrospektivní vyprávění nelíbí. Za mě by bylo nejlepší to ukončit v nějakém bodě v Commonwealthu, a pak by v Rickových filmech došlo na spojení, a až pak by mohli tenhle konec zadaptovat. Případně to mohou zadaptovat formou, jakou udělali s Carlovou (Rickovou?) vizí o kladné budoucnosti nebo jako to udělali ve FTWD s Grace a její snovou realitou; prostě Judith spokojená v Commonwealthu, představuje si budoucnost, ve které je šerifem Commonwealthu, RJ je třeba vlivný politik, a všichni zestárli.

#2111 tobi999tomas
7.2.2022 | 22:17:16
tobi999tomas

#2110 Stardos: Jiná možnost mě nikdy moc nenadchla. Jsem člověk, který má rád když je něco adaptovaný od začátku až do konce. Začátek komiksu začal s Rickem v kómatu a skončilo Carlovým pohledem. Tak by měl seriál taky dojít, s tím konec samozřejmě nebude Carlovým pohledem, ale Judithiným. Seriál již od začátku adaptovalo z komiksu, proč ne to tak i ukončit. Hlavní seriál měl být vždycky středovým bodem všeho, co se v televizním vesmíru děje. Rickovy filmy ani jiné spin-offy tohle nezmění, protože nejsou středovým bodem, který tohle všechno spojuje. Hlavní seriál tohle začal, tak to taky všechno ukončí. Jediný, co tvůrci musí udělat je to, aby všechny spin-offy došly k tomuhle bodu. Je to stejný jako s MCU, všechny filmy, seriály a teď i miniseriály by měly dojít ke jednomu cílovému bodu. Středovým bodem byly filmy Avengers, které všechny ty filmy spojily k tomu okamžiku. Sice to neplatí už teď, vzhledem k tomu, že Avengers už neexistuje, ale budoucí materiály musí dojít na stejním principu. To platí stejně i teď pro TWD. Ovšem tohle je čistě můj názor jak na to hledím.

#2112 Cermb0
7.2.2022 | 23:28:00
Cermb0

#2111 tobi999tomas: Takovou kvalitu vyprávění bych od TWD narozdíl od Marvelu bohužel neočkával. Souhlasim však s tím, že konec by měl být asi podobný komiksu. Takže čekám, že tam bude třeba dospělá Judith, která tohle všechno bude někomu vyprávět. Nicméně v rámci tohoto velkého časového skoku tam nemusí být žádné zmínky o jiných postavách jako Daryl a Carol, kteří si mohli žít po konci aktuální linie svým životem někde jinde. Spin off navíc má být hodně cestovní? A Daryl s Carol se několikrát bavili, že by jeli do Nového Mexika.

8.2.2022 | 17:58:29
Cermb0

Co Rick a Michonne? Myslíte, že je nějaká šance na jejich návrat do konce jedenácté série? Já to bohužel vidím maximálně na nějakou potitulkovou scénu v úplným závěru. Ocenil bych i nějaké další propojení s Fear Walking Dead, ale to také moc nečekám.

#2114 Tomski #2116 Stardos
19.2.2022 | 14:20:55
Tomski

#2113 Cermb0: Čekám, že je Carol a Daryl půjdou ve spinoffu hledat…

#2115 Cermb0
20.2.2022 | 15:15:48
Cermb0

#2114 Tomski: A nebo budou mít všeho dost a aktuální místo jim už nebude mít co nabídnout :D Otázka, co bude s takovou Judith, jelikož Michonne by ji navždy či na spoustu let neopustila a Daryl je momentálně asi její nejbližší.

20.2.2022 | 17:19:48
Stardos

#2113 Cermb0: Nesu možná kladné zprávy Andrew je v Georgii spolu s Normanem, přičemž by brzy měli natáčet finále. Pochopitelně to nemusí nutně znamenat, že se Rick ve finále objeví, protože by dává smysl pozvat bývalé hlavní herce, aby se zúčastnili posledního dne, nicméně je tam ta šance :D

#2117 Cermb0
20.2.2022 | 17:41:53
Cermb0

#2116 Stardos: Zahlédl jsem, ale spíše pochybuji, jelikož Andrew byl oholený…

#2118 Stardos
20.2.2022 | 21:46:24
Stardos

#2117 Cermb0: Tak zrovna v tomhle bodě v čase si myslím, že by Rick oholený možná byl. Ono taky záleží, jakým způsobem by se vlastně objevil – třeba jen jako sen Judith nebo tak. Dokázal bych si docela představit, že by ve finále mělo cameo více již dávných postav

#2119 Cermb0
20.2.2022 | 22:37:51
Cermb0

#2118 Stardos: Tak zrovna sen nebo halucinace u živé postavy by byla hodně suchá, když všichni očekávají jeho návrat…

#2120 Stardos
23.2.2022 | 17:53:05
Stardos

#2119 Cermb0: Jo no, otázka ale co s Rickem plánují že :D Já nepředpokládám, že sehraje nějakou významnou roli, protože si nemyslím, že na to bude čas. Jediná možnost je, že scénář počítá již s Rickem třeba klidně větší část třetí části série, ale všechny scény se natočí až teď. Nebo taky nějaké rychlé cameo. Nevím, nějak mi tohle spíše sedí na to, že se Kang a Gimple pokusí do seriálu dostat co nejvíce starých herců, aby mohli udělat pořádný hype, ale taky pochybuji, že mají v plánu zakomponovat Ricka jenom pro poslední díl

23.2.2022 | 19:12:21


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama