The Walking Dead (Živí mrtví) I když se o Rickových filmech aktuálně nemluví, tak jsou i nadále v plánu

I když se o Rickových filmech aktuálně nemluví, tak jsou i nadále v plánu

I když se o Rickových filmech aktuálně nemluví, tak jsou i nadále v plánu

Rok 2019 pomalu směřuje ke svému konci, ale my jsme se stále nedozvěděli nic nového k Rickovým filmům. Dočkáme se jich vůbec?

19 2
7.12.2019

Svět seriálu The Walking Dead by se měl někdy brzy rozšířit o filmovou trilogii, která se bude zaměřovat na Ricka Grimese. Tato trilogie byla potvrzena na konci roku 2018, přičemž bylo slíbeno, že se prvního filmu dočkáme už roku 2020. Filmy se však dosud nezačaly natáčet a v poslední době se po nich docela slehla zem.

Zatím poslední novinky, která se týkala filmů, jsme se reálně dočkali v červenci, kdy byl odhalen první teaser. Poté se jen tvůrci zmiňovali o filmech, přičemž nikdy neřekli nic konkrétního, jen konstatovali, že se na nich pracuje a že se novinek dočkáme brzo. Ty měly přijít v listopadu, ale nic nového jsme se nedozvěděli.


(S filmy se pořád počítá. Foto: AMC)

Nedávno se k filmů s Rickem Grimesem vyjádřila herečka Pollyanna McIntosh, představitelka Anne, která se ve filmech taktéž objeví, jež pověděla následující: „Nemohu vám říct nic nového o filmech s Rickem Grimesem, nicméně se jich určitě dočkáme. Těším mě, že budu jejich součástí. Vím, že čekáte na novinky, ale já na ně taky čekám. Moc se na ně těším.“

Vždy je lepší neslibovat žádné konkrétní datum, protože pak jsou fanoušci jen nespokojeni jejich nedodržováním. Filmů se však určitě dočkáme, jen zřejmě došlo k nějakým komplikacím, které zbrzdily jejich vývoj.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /5

ori

Podľa dvoch novinárov čo sú zapojení do TWD už začala pred-produkcia, Andrew je aktuálne v Los Angeles (kde býva aj Pollyanna).

7.12.2019 | 16:29:32
Sloth

Rick ted bude strilet gumovy projektily, Mekky zombie hlavy prostrely a lidi jen uzemni :P

#3 Sapphire1977
7.12.2019 | 16:40:52
Sapphire1977

#2 Sloth: to je celkom zaujímavý nápad, ale myslím že lebky sú rovnako tvrdé, či už je to zombie alebo živý človek, aj v zemi sa lebky rozpadajú až po xx rokoch ;)

9.12.2019 | 14:06:24
wishmasterX

Kdyby ukončili seriál společně s komiksem a klišovitým závěrem, kde by se na konci přeci jen vrátil Rick, udělali by tvůrci lépe … Ale v době sequel-prequel-spin-off-něco slátanin je to bohužel nemožné …

#5 ori
9.12.2019 | 17:11:39
ori

#4 wishmasterX: Keby to ukončili spoločne tak by to skončilo deviatou sériou…

9.12.2019 | 17:54:16
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Čeká nás třetí seriál

Univerz seriálu The Walking Dead se opět rozšiřuje. Nyní má stanice AMC v plánu již v pořadí třetí seriál z tohoto zombie světa. Více informací o tomto novém projektu naleznete v jeho samostatné stránce

Filmy The Walking Dead

Svět Walking Dead již není tvořen pouze seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejlepší epizody desáté série

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás