The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Anne

Anne

Vůdkyně Mrchožroutů ze skládky.

Sezóny 3
2017 - 2018

Jadis stojí v čele jedné z mnoha přeživších skupin, které čelí novému světu po vypuknutí apokalypsy. Její skupina, která nese název Mrchožrouti, se nachází na skládce v neznámé lokaci, která je však nedaleko Alexandrie, Svatyně, Hilltopu a Království. Její hlavní pobočníky tvoří Tamiel a Brion, se kterými je sehraná. Později zjišťujeme, že její pravé jméno je Anne.

Její skupina působí na první pohled poněkud divně – lidé, kteří se tu nachází, toho moc nenamluví, všichni nosí černé oblečení a na první pohled působí bezduše. Není známo přesné množství této skupiny, ale jedno je jisté – jedná se o početnou skupinu.

Jadis má ve své komunitě nejvyšší slovo a každý ji poslouchá. Sama toho moc nenamluví, ale je však chytrá, mazaná a řídí se heslem „Bereme, nestaráme se,“ čímž dává jasně najevo, že je jí naprosto jedno, co je čí. Když na něco se svou skupinou narazí, tak si to prostě a jednoduše vezme.

Zrovna když Rick a ostatní jeho společníci hledají zbraně a lidi, kteří by se přidali k nim na stranu v boji proti Spasitelům, tak se mu podaří narazit na Mrchožrouty, kteří je přepadnou. Rick je ihned zaveden k Jadis, se kterou se domluví na spolupráci.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Pôvodne som ju neznášal ale odkedy sa ukázala jej spojitosť s vrtuľníkom ma začala omnoho viac zaujímať. A zachránila Ricka, takže dúfam že sa jej dočkáme vo filmoch.

webmaster
14.10.2019 | 22:44:40
LubíkIP

Není to špatná postava. Jsem rád, že ona zachránila Ricka

10.4.2019 | 18:53:38
S.T.A.L.K.E.R.

Nic moc postava, ale jsem vážně zvědavý na filmy. Ty áčka a béčka mi nenechají spát.

4.4.2019 | 12:32:06
sonulle

Ze začátku jsem si říkala bože ona je horší než Emily a Christian dohromady, herecké prkno a ono to bylo asi opravdu její rolí, protože , když dostala příležitost, tak byla vážně skvěla. Jedna z postav, které ví jak přežít.

31.1.2019 | 13:52:11
Tralery

Přijde mi dost zajímavá a má poneticál. Mizerným psaním scénáře pro 7. a 8. sérii bychom se něměli nechat ovlivnit. Dokonce i Michonne, Daryl, etc byli v těchto dvou sériích neskutečně mizerně napsaní. Špatné zpracování 7. a 8. série se bohužel na tou dobou nově představených postavách podepisuje nejvíc.

6.11.2018 | 14:58:22
Harleys

Drsná holka! Dobře si pohrála s Neganem… myslím že o ní ještě určitě uslyšíme

15.9.2018 | 15:59:55
Jirka_Simekk

Rozhodně je to zajímavá postava co má ještě toho spoustu nabídnout a zajímá mě co má společného s tím vrtulníkem :)

11.4.2018 | 21:59:53
Jamahl

S Maggie Greene jsou k nerozeznani. Bohužel.

27.12.2017 | 18:10:47
UnicornPorn

horsi postava snad neexistuje.

11.10.2017 | 12:53:52
Mishan

Ta je tak vizuálně odporná

24.5.2017 | 18:34:00
1

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama