The Walking Dead (Živí mrtví) Anne

Anne

Anne

Vůdkyně Mrchožroutů ze skládky.

Sezóny 3
2017 - 2018

Jadis stojí v čele jedné z mnoha přeživších skupin, které čelí novému světu po vypuknutí apokalypsy. Její skupina, která nese název Mrchožrouti, se nachází na skládce v neznámé lokaci, která je však nedaleko Alexandrie, Svatyně, Hilltopu a Království. Její hlavní pobočníky tvoří Tamiel a Brion, se kterými je sehraná. Později zjišťujeme, že její pravé jméno je Anne.

Její skupina působí na první pohled poněkud divně – lidé, kteří se tu nachází, toho moc nenamluví, všichni nosí černé oblečení a na první pohled působí bezduše. Není známo přesné množství této skupiny, ale jedno je jisté – jedná se o početnou skupinu.


Jadis má ve své komunitě nejvyšší slovo a každý ji poslouchá. Sama toho moc nenamluví, ale je však chytrá, mazaná a řídí se heslem „Bereme, nestaráme se,“ čímž dává jasně najevo, že je jí naprosto jedno, co je čí. Když na něco se svou skupinou narazí, tak si to prostě a jednoduše vezme.

Zrovna když Rick a ostatní jeho společníci hledají zbraně a lidi, kteří by se přidali k nim na stranu v boji proti Spasitelům, tak se mu podaří narazit na Mrchožrouty, kteří je přepadnou. Rick je ihned zaveden k Jadis, se kterou se domluví na spolupráci.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
TeriTerinelerinel

Hehe! Nejvíc mě pobavil prickův výraz když zjistil že ho Anne podvedla :D a je na straně Negana. Skupina špindírů mě nebavila, ale Jadis byla dobrá.

26.2.2021 | 10:48:22
ori

Pôvodne som ju neznášal ale odkedy sa ukázala jej spojitosť s vrtuľníkom ma začala omnoho viac zaujímať. A zachránila Ricka, takže dúfam že sa jej dočkáme vo filmoch.

webmaster
14.10.2019 | 22:44:40
LubíkIP

Není to špatná postava. Jsem rád, že ona zachránila Ricka

10.4.2019 | 18:53:38
S.T.A.L.K.E.R.

Nic moc postava, ale jsem vážně zvědavý na filmy. Ty áčka a béčka mi nenechají spát.

4.4.2019 | 12:32:06
sonulle

Ze začátku jsem si říkala bože ona je horší než Emily a Christian dohromady, herecké prkno a ono to bylo asi opravdu její rolí, protože , když dostala příležitost, tak byla vážně skvěla. Jedna z postav, které ví jak přežít.

31.1.2019 | 13:52:11
Tralery

Přijde mi dost zajímavá a má poneticál. Mizerným psaním scénáře pro 7. a 8. sérii bychom se něměli nechat ovlivnit. Dokonce i Michonne, Daryl, etc byli v těchto dvou sériích neskutečně mizerně napsaní. Špatné zpracování 7. a 8. série se bohužel na tou dobou nově představených postavách podepisuje nejvíc.

6.11.2018 | 14:58:22
Harleys

Drsná holka! Dobře si pohrála s Neganem… myslím že o ní ještě určitě uslyšíme

15.9.2018 | 15:59:55
Jirka_Simekk

Rozhodně je to zajímavá postava co má ještě toho spoustu nabídnout a zajímá mě co má společného s tím vrtulníkem :)

11.4.2018 | 21:59:53
Jamahl

S Maggie Greene jsou k nerozeznani. Bohužel.

27.12.2017 | 18:10:47
UnicornPorn

horsi postava snad neexistuje.

11.10.2017 | 12:53:52
1

Stav překladu

Epizoda S11E08: For Blood

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás