The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Štáb brzy dotočí jedenáctou sérii, což znamená, že zakrátko padne poslední klapka celého seriálu

Štáb brzy dotočí jedenáctou sérii, což znamená, že zakrátko padne poslední klapka celého seriálu

Někdy v průběhu prvních letošních měsíců by měla padnou poslední klapka natáčení jedenácté, a zároveň poslední řady celého seriálu. Už brzy tedy skončí jedna velká éra.

21 0
17.1.2022

Štáb a herci se v současné době i nadále věnují natáčení jedenácté série, která se aktuálně vysílá. Avšak zatímco diváci čekají na celých šestnáct epizod, herci se musí věnovat natáčení už jen třem epizodám. Ano, čtete správně, v průběhu ledna bude natáčení seriálu i nadále pokračovat, nicméně herci musí natočit už jen dvaadvacátou, třiadvacátou a čtyřiadvacátou epizodu.

Tento konec natáčení je přelomový hned v několika ohledech. Nejenom, že jde o poslední epizody jedenácté řady, ale zároveň jde i o poslední epizody celého seriálu. S poslední klapkou bude tedy ukončen seriál, který tu je už od roku 2010. Konec bude pro mnohé herce jistě dojemný, ale dobrou zprávou je, že zatímco The Walking Dead skončí, univerz The Walking Dead ani zdaleka ne.


(Konec se blíží, a tak diváci očekávají mnohé. Foto: AMC)

Všech natočených epizod se následně dočkáme v průběhu letošního roku. Zatímco 20. února odstartuje druhá část jedenácté řady tvořená osmi epizodami, někdy na konci léta či začátku podzimu se dočkáme dalších osmi epizod, které uzavřou celý projekt. Pozornost v nich bude soustředěna především na novou komunitu Společenství, které se prvních osm epizod nevěnovalo zas tak moc.

Doufejme, že tvůrci uzavřou celý seriál důstojně a že nezapomenou na klíčové události z komiksové předlohy. V souvislosti s koncem seriálu se pochopitelně nabízí otázka týkající se návratu Ricka Grimese. Diváci by si moc přáli, aby se objevil alespoň v jedné letošní epizodě, nejlépe v té poslední, nicméně my netušíme, zda se Andrew Lincoln objeví na natáčení. Pokud by přiletěl, určitě by nenatočil jen The Walking Dead, ale i filmy, které nám stanice AMC slibuje už od roku 2018.

Zdroj článku: Comic Book; Zdroj anotačního obrázku: AMC

Diskuze /1

mog

konečně, už bylo načase!

17.1.2022 | 14:15:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama